Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nő létére az ember, hogyan...

Nő létére az ember, hogyan kezdhet új életet egy országban?

Figyelt kérdés

Úgy értem az indok, ok világos, mindenkinél más, de

egyik nap felkelek és elkezdem böngészni az álláshirdetéseket, másnap megveszem a repjegyet és kimegyek egy tök idegen helyre, ahol nincsenek ismerősök???!!! Ez ffiaknak oké, de a nőknek megint más.

Mások, hogyan indulnak neki? Remélem érthetően fogalmaztam. =)


2010. ápr. 20. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóképpen jöttem ki én is.Nem nagy dolog,hiszen tudom,hogy mit nem vagyok hajlandó csinálni,és ezért eleve kerülöm is az ilyen helyeket.Ha az ember talál kint munkát akkor csak reggel elmegy melózni,majd szépen hazamegy a szállására.Ugyanúgy élsz mint otthon nőként,csak a fizetés összege,és a pénznem más...
2010. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
már miért lenne más egy nőnek? szerintem ha találsz munkát meg lakást, akkor egyáltalán nem más, ugyanúgy kezdhet egy másik országban mint egy másik városban.
2010. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nem más... Egy új közösségben (főleg ha idegen országban) mindenki feszéjezetten viselkedik, legyen az férfi vagy nő...
2010. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Szóval egyszerűen fogjam a tagyómat és ha van állás, akkor menjek ki? Ennyi az egész? :)
2010. ápr. 20. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem menjél, idővel úgyis beilleszkedsz, találsz barátokat stb, és szerintem tök jó dolog új életet kezdeni. később én is külföldön szeretnék majd dolgozni.

19/L

2010. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok..Semmivel sem nehezebb itt kint az élet egy nőnek mint egy férfinak.Csak 1 dolog van ami esetleg később gondot okozhat.

Mégpedig a magány.Itt kint akárhol dolgozol nem vagy más csak egy "keletről bevándorol segédmunkás" Mivel itt nincsenek barátok,rokonok,és idővel azt fogod észre venni,hogy sokan itt kint is csak becsapni akarnak,egy idő után vágyódni fogsz a családod után,vagy a régi arátok után..Ne érjen meglepetés ha azt veszed észre,hogy azok akikkel eddig nagyon jóban voltál,egy idő után már nem is foglalkoznak veled.Amikor már szégyellni fogod,hogy mindig te írsz nekik levelet,vagy csak te jelentkezel az MSN-en...Egy idő után már senki nem lesz fent sehol,hogy elérhető legyen..Ezért nem árt ha kijössz,hogy legyen veled valaki,vagy legyen már eleve itt kint ismerősöd,mert így könnyebb lesz elviselni..

Tudom,mert tapasztalom,bár már nem fáj annyira,hogy "lekoptak" mellőlem....

2010. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!