Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol tudok olcsó sátrat venni?

Hol tudok olcsó sátrat venni?

Figyelt kérdés

Nyaranta 1-2 alkalomra szeretnék venni egy saját sátrat, mert már unom a kölcsönkéregetést! Kezdő vagyok, így egy egyszerű de azért vízálló 2-3 személyest keresnék, teszkósat eleve nem mernék megvenni!

Tudtok ajánlani valami jót?

Akár használtat is!!


2010. ápr. 21. 14:55
1 2
 1/12 anonim válasza:

igen.én tavaly internetről rendeltem és 13 ezer volt postaköltséggel együtt.Nagyon jó minőségű sátrak vannak ezen az oldalon: [link]


nekem Bornholm IV-esem van és nagyon jó bőven elfér benne 4 normál ember de volt mikor 7en voltunk benn na nem aludni csak úgy beszélgetni mikor esett az eső

remélem segítettem

2010. ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Hát ha használt is jó, de ez csak két személyes:

[link]

szerintem annyiért vastagon megéri!

2010. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

TESCO-ban is van minőségi sátor, de az nem 2000 Ft!

Mostani újságban is láttam vízálló márkás sátrat, és versenyképes áron adják, szóval attól függően, hogy mennyit szánsz rá, körülnézhetsz ott is.

2010. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem van egy tescos 2 személyes, ami kb 4-5 ezer ft volt, a családi sátrunk 4 személyes, és ez anno 40 körül volt, mostmár lehet ugyanilyet kapni 18-20 ezer ft-ért is.

Amikor pár éve a saját kis tescos sátrámat vettem, tán akkor láttam először és utoljára ott ilyen pici két rétegű sátrat, ez viszont szerintem nagyon fontos! Túléltünk már vele pár vihart, szóval tesztelve van, de ilyen 2 ezres akciós, egyrétegű gagyit ne is vegyél soha, sehol!!

Én a helyedben (ha pesti vagy), felkeresnék egy Decathlont. A legtöbbnél a parkolóban fel van állítva egy csomó sátor, meg lehet tapogatni, bele lehet nézni, hogy még is mekkora, milyen minőség stb. Az ottani árakat sajna nem tudom, de a honlapjukon meg tudod nézni, rengeteg félét lehet kapni!

Az utolsó hasznos tanácsom, hogy ha azt mondják két személyes, vagy 3 azt ne hidd el feltétlenül. Mindenképpen nézd meg hány centis, hisz pl lehet ráírják két személyes, de 120 cm-s, amiben kényelmesen ketten aludni enyhén szólva is lehetetlen. Persze lehet csak nekem túl nagyok az igényeim :)

2010. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

DECATHLON áruházakban

decathlon.hu

2010. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Decathlonban vettem jót akcióban ötezerért. Most már biztos nem annyi, de az nem is fog beázni az első esőtől.
2010. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elsődleges szempont: vízhatlanság!!!


2 személyes 12 ezres Quechua-m van a Decathlonból, és gyönyörűen bírja az esőt + harmatot. Táborban a többszáz sátor közül kb csak ezek (meg a komolyabbak) nem áztak be, szóval ez egy jó márka. A teszkósat felejtsd el, azon még a harmat is becsepeg.

2010. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"2 személyes 12 ezres Quechua-m van a Decathlonból"

Na ez az, ez az, megvan! Ezt vettem én 5000-ért akcióban! :-DDDD Tényleg jó, bár a balatoni szélviharban csak a fele térfogata maradt meg, de így jár, aki a vízparton sátrazik.

2010. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Benkoos válasza:
Vonj le a megadott férőhelyből egyet márkától és a vétel helyétől függetlenül.Én csak keresztben fértem el a kétszemélyesben,bár nem vagyok kistermetű.Teszkóban,madaras teszkóban egy-egy hétvégi vadkempingezéshez vannak középkategóriás sátrak pár darab ezresért,kis esőt kibír,tapasztalatból mondom.
2012. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A tesco-ba 3000ft most!
2012. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!