Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol tudok jó és olcsó túrabaka...

Hol tudok jó és olcsó túrabakancsot venni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A túraboltokon kívül esetleg nézz körül a Decathlonban. Ott minden árkategóriában találni! Én egy magas szárú túracipőt vettem egyszer ott akciósan (4 ezer ft-ért!!) és amellett hogy baromi kényelmes már harmadik éve bírja. Bár az is igaz, hogy csak nyáron használom, hetente, két hetente, amikor túrázni, kirándulni megyünk.
2010. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából 15000-nél többet nem költenék rá és tudom, h a határ a csilagos ég. Mi sem vagyunk olyan nagy túrázók, de havi 1x kb. jól jönne. Egyéb ötletek esetleg?
2010. ápr. 21. 17:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Decathlonban 4999 Ft-ért lehet venni quechua túrabakancsot. Már több embert is ismerek aki ott vette, és mindeki maximálisan meg van elégedve vele. Sőt barátnőmet is most akarom meglepni vele. Én OKT-hez vettem, az 1100km :P ha kibírja minden tiszteltem előtte :P (habár lehet előbb dobom fel a talpam).
2010. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
én nagyon sokat túrázok, egyszer vettem egy bakkancsot, de nem szoktam használni, nem jött be. Jobb szeretem a sportcipőt. Szóval szerintem egy jó sportcipő is megteszi.
2010. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Egy hegyről éppen leesett mászótól.Neki már nem kell.P.Tibor
2010. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Decathlonba nem menjetek! Csak 39-40-es vagy 46-47-es ffi bakancs van, és ha véletlenül van egy normál méret, az pont a legocsmányabb színből. Köszi azért, mikor ti voltatok, biztos épp árut kaptak :S
2010. ápr. 27. 16:16
 7/11 anonim válasza:
TATA! Itt gyártják! Az eladási ár feléért, negyedéért megkapod! Nem ázik be! Csak bőr!
2010. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Feederimmortal válasza:
Én nem értek egyet a kérdezővel. A Decathlonban mindig nagy a vállaszték mind típúsban,mind méretben. 5.000ft-os túrabakancstól
2014. febr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Feederimmortal válasza:
Sőtt,ha nincs megfelelő méret vagy típus,akkor még rendelni is lehet,ami nem kerül semmivel sem többe. Eddig sem a Hervis sem a SportDirectben nem volt még normális túracuccok. Ja és a Decathlon 2 év Garanciát vállal teljeskörűen.
2014. febr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Az én decathlonos 4 ezres túracipőm most érik meg a kukára. Nagyon jól bírta, elsőre sem törte fel a lábamat, nagyon szerettem. Ismét ilyet veszek nyár elején, ha még van. Ebből érezhető, hogy én sem értek egyet, vagy csak a kérdező nem jó helyen járt.

A barátainkkal járunk túrázni, volt aki 35 ezer forintos bakancsra ruházott be, az első túránknál úgy feltörte a lábát, hogy másnap már nem bírta felhúzni. Ehhez képest az enyém lehet nem volt a legjobb minőség, de egyben maradt a lábam és kényelmesen tartotta a bokámat. :)

2014. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!