Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a leggyönyörűbb hely /...

Mega Inez kérdése:

Melyik a leggyönyörűbb hely / ország, ahová a legérdemesebb menni nyaralni?

Figyelt kérdés

#Horvátország #Görögország #Spanyolország #Olaszország #Törökország vagy ilyenekre gondolok
2016. szept. 25. 21:07
1 2
 1/12 tothp ***** válasza:

Kinek mi a szép?

Tengerpart, pálmafák?

Havas hegycsúcsok?

őserdő?

esetleg az épített környezet?


Nekem bejön a horvát tenger a kopár szigeteivel ugyanúgy mint mondjuk a Salzkammerguti tóvidék. De mondjuk egy csendes óceáni sziget szikrázó homokos tengerparttal, vagy Róma, Velence a házaival nem hoz lázba.

2016. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Spanyolország természetesen :)
2016. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a leggyönyörűbb hely a hálószobában van.
2016. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Grúzia és Albánia érintetlen hegyvidékei, de Svájc se rossz. Vagy másik műfaj, de Málta is nagyon jó. Városnak meg Szingapúrt ajánlom.
2016. szept. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ki mit szeret. Nekem Thaiföld a leggyönyörűbb ország. Annyira beleszerettem, hogy amikor hazajövök egy thai nyaralásból már szervezem a következő utat, úgy érzem, muszáj mennem újra és újra.
2016. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Indonezia mindent visz.
2016. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a cél. Nekem idáig Izland volt a legnagyobb élmény.
2016. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, megfogadom! :)
2016. szept. 26. 19:08
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja, és a célom az, hogy valami olyan helyre menjünk, ahol megakad a szemem egyszerűen mindenben, az összképben, hogy teljesen elképedjek a látványban, na ilyen helyet keresek én. :)
2016. szept. 26. 19:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, akkor Bora Bora. Ettől egy fokkal olcsóbb (de még mindig milliós tétel) valamelyik Maldív sziget. Mondjuk Kuredu, vagy Komandoo. Ha európán belül akarsz látni szépet, megfizethető (80 ezer/fő/hét szállással + utazással, kaja nélkül) helyet, akkor Görögországban ajánlom Lefkadát. Csak guglizz rá Porto Katsiki-re, Egremni beach-re, Agiofili-re vagy Kathisma beach-re. Persze csak ha neked a "leggyönyörűbb" ugyanazt takarja, mint nekem. Ez elég szubjektív. :)
2016. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!