Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyaralt már valaki Horvátorszá...

Nyaralt már valaki Horvátország Rabac Giradella hotelbe?

Figyelt kérdés
Csak azért írom le más is okuljon belőle ! Ha én anno találtam volna véleményt nem csak azokat a pozitív dolgokat amit talán a szálloda maga ír biztos nem foglalok 1 hétre szobát ! Naivan azt hittem hogy az állatbarát szállodába van néhány szoba amit az ebekkel érkezőknek adnak ki ,de nem!! Olyan gyomorforgatóan büdös volt a szoba hogy a kutya ólam nincs annyira büdös!

2016. szept. 26. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:

"Naivan azt hittem hogy az állatbarát szállodába van néhány szoba amit az ebekkel érkezőknek adnak ki"


NA PONT OLYAN SZOBÁT KAPTÁL!

Meg is érdemelted.


Még jó, hogy nem a normális vendégek kapják azokat a szobákat, amiket egy "kutyabarát" ebe, már előttük jól összehugyozott, szétrágcsált, és tele van a szőrével meg az ágy alatt az ürülékével.


Nem is értem, hogy minek kell mindenhová cipelni egy szerencsétlen kutyát,

amit majd persze le akarnak vinni a strandolók közé is a "gondos gazdik"?!


(Amúgy van kutyám, csak a helyén a kertben.)

2016. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg vélemény van a szállodáról, csak persze kellene tudni olvasni, meg persze a googlit használni!!

Amúgy veled ellentétben rengetegen dicsérik.


Pl.:


"Laszlo Horvath

Laszlo Horvath

2 hónapja

Ár-érték arányban verhetetlen. Csodálatos környezet, tengerpart, pazar ellátás."



Danijel Džolan

Danijel Džolan

egy hónapja

Good place to visit. Crowded and fun.



Umberto Scannapieco

Umberto Scannapieco

egy éve

posto meraviglioso .... cucina buona e personale cordiale.



Tom Dacar

Tom Dacar

3 hete

Alles was man braucht



Michele Tosi

Michele Tosi

egy éve

Indimenticabile....tutto bellissimo dal residence al servizio alle spiagge....



Maciej Wankiewicz

egy hete

Polecam. Polecam. I jeszcze raz polecam. Dla rodzin z dziećmi - super miejsce na wypoczynek. Ten ośrodek jest na końcu urokliwego miasta Rabac i zamyka drogę. Ulica Girandella jest już na terenie zamkniętym, za szlabanem. Dlatego nie ma tam żadnego ruchu samochodowego. Urokliwe miejsce. Piękny las piniowy. Dobre wyżywienie. Pokoje wymagają generalnego remontu, ale widziałem, że część pawilonów jest już wyremontowana. Jedynym minusem jest brak klimatyzacji. Plaża dokładnie taka jak w Chorwacji - kamyczki, kamienie, głazy. Basen z morską wodą jest fajną alternatywą dla kamienistej plaży.


Fordítógép:


Maciej Wankiewicz

Egy HETE

Azt javasoljuk. Azt javasoljuk. Megint ajánlani. A gyermekes családok - remek hely a kikapcsolódásra. Ez az üdülőhely végén a hangulatos város Rabac és lezárja az utat. Girandella Street zárt területen, bezárt korlát. Ezért nincs forgalom. Bájos hely. Gyönyörű fenyves. A jó étel. A szobák szükség van egy nagyjavítás, de láttam, hogy néhány, a pavilonok helyreáll. Az egyetlen hátránya, hogy nincs légkondicionáló. Beach pontosan ugyanaz, mint Horvátország - kavicsok, kövek, sziklák. Sós vizes medencével egy szórakoztató alternatívát a kavicsos strand.



stb...stb...

2016. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is van kutyám és nem jár be a szobába!4 nem is vittem magammal !
2016. okt. 4. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!