Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hova utaznátok ketten a...

Ti hova utaznátok ketten a párotokkal fél millió forintig?

Figyelt kérdés
Jövő nyárra szeretnénk egy - számunkra - kicsit nagyobb költségvetésű nyaralásra befizetni. Lehetőleg minimum 7 éjszaka, valami passzívba hajló tengerpartos történet, hotelben, legalább félpanzióval. Ti ilyen költségvetésből miket vennétek számításba? Tenerifét és Mallorcát nézegettem eddig, de őszintén szólva Tenerifét látva nem estem seggre Görögország után (Lefkada, Kefalonia, stb). Nekem kicsit kopár és sivatagos. Mallorca szép, de állítólag kicsit hangosabb, bulisabb hely és ez picit elriaszt. Érdekelnének a tapasztalataitok, hogy Ti ennyiből merre jártatok, vagy hova mennétek?!

2016. szept. 27. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Mallorca tökéletes, a buli csak néhány városban zavaró, és csendes települések is vannak a parton. Kis kereséssel simán találsz valamit, ami az igényeidnek megfelel, ehhez bőven elég nagy a sziget.
2016. szept. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

A kanari szigetek nem az a kifejezett tengerparton döglős nyaralos uticel!

Az en tippen egyebkent egyiptom lenne!Fel mihályból pont kijön 2 személyre 14 napra álleszinkluzívesz 5 csillagos hotelben!Es azert mallorcaval meg tenerifevel ossze sem lehet hasonlitani!

2016. szept. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos én parázom túl, de a közel-keletre nem mennék. Tudom, hogy teljesen más egy ilyen szálloda komplexum medencékkel meg mindennel, de attól meg klausztrofóbiás lennék 3-4 nap után. :) De köszönöm az eddigieket, ment a zöld kéz!
2016. szept. 28. 10:44
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Valoszinuleg te parazod tul!Nincs ott semmi gond!Foleg ha szervezett uttal mesz!Es szerintem kihagyhatatlan!De nyilvan te döntesed!
2016. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

* Ha szervezett úttal mész és parázol is, akkor semmiképpen ne a körúton keressél ehhez utazási irodát.

:)

2016. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
En ennyibol Torokorszagba mennek. Durvan 1000 euro egy het egy all inculsive 4-5 csillagos hotelben Alanya, Antalya kornyeken.
2016. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit húzosan de Madeira, Azori-szigetek kijöhet ennyiből. A félpanzió szerintem butaság, csak a szállodához köt, ha van reggeli az bőven elég, ebédre meg vacsorára meg kerestek egy olcsóbb helyet. Mi pl. csak vacsorázni szoktunk étteremben, reggel eszünk a szállodában, ebédre veszünk a boltból valamit, este meg keresünk egy jó étteremet, ahol van helyi kaja és nem túl drága. Sok helyen ha befizetsz egy kirándulásra, akkor benne van az ebéd is az árban, de ha nektek már kivan fizetve a szállodában, akkor az egyik kárbavész. Plusz kitudja milyen a kaja a szállodában. Ha mégis ezt választod akkor max. félpanziót.
2016. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ajánlanám Egyiptomot, ebből a pénzből két hét kijön. Sok program lehetőség is van. Ebbe az is belefér, hogy vesztek belföldi repjegyet neten és néhány napra elugrotok Kairóba, esetleg Luxorba. Nagyon jó hely még Jordánia is, pár nap tengerpart és egy kis körút a sivatagban.


Európán belül Szicíliát választanám. De egy ilyen keretből érdemes kinézni a nagyvilágba. Többet ér, mint unatkozni a tengerparton egy hétig. Nem kell túlparázni. Ha ügyesen magatok szervezitek, Thaiföld is beleférhet.

2016. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekünk nem unalmas a tengerparton punnyadás őszintén szólva. :) Mászkálunk egész évben annyit meló miatt, hogy mi a passzív pihenésre voksoljunk. Thaiföld ebből a szempontból nem lenne jó választás, mert azt tényleg végig KELL járni, nem éri meg egy helyen leragadni. A közel-kelet tényleg nem vonz minket egyáltalán, inkább a mediterrán, vagy trópusi tájak. Egy maldív nyaralás lenne a legkirályabb, ha mondjuk 3x ennyi büdzséből tudnánk gazdálkodni. :)

Azért köszönöm szépen a tippeket!

2016. szept. 28. 23:13
 10/10 anonim válasza:
A Baleár szigetcsoporthoz tartoznak Mallorcánál lényegesen nyugisabb, de legalább olyan gyönyörű helyek: Formentera, Menorca. Korzika is meseszép és Málta ugyszintén,én ilyen büdzsével ezek küzül választanék. Mindegyik említett helynek vannak kifejezetten nyugis tengerpartjai, a mellett hogy azért van látnivaló is, ha kicsit mégis tekeregnétek.
2016. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!