Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha én Reykjavikba költözöm,...

Ha én Reykjavikba költözöm, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor gondolkodtam már rajta,hogy oda szeretnék költözni,mert jobb a megélhetés és a munkahely lehetőség.


Be fog állni szerintetek hamar a szervezetem az ottani helyzethez,mert azt hallottam,hogy nyáron az éjjel alig 1 óra,télen pedig alig van világos.


Ezentúl mennyivel másabb Reykjavik mint (Mo) Szeged?


Mire számíthatok ,ha tényleg arra döntök,hogy odaköltözöm?



2016. okt. 17. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

- az árak magasak

- a téli hideg idején az Izlandpulóver jól melegít

- sok a szép lány

- dolgoznak külföldiek is ott.

- a legszebb ország

- biztos megszokod :)

2016. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hidegre, szélre, esőre, rengeteg esőre :)

1 hónapja vagyok itt és bár felkészültem lélekben, de tényleg meglepően esős az ősz itt. A téli napsütés-hiányt meg lehet szokni, szedni kell pluszban a D vitamint, nyáron meg fantasztikus hogy nem megy le a nap, az egyik legérdekesebb dolog szerinted :) Csodálatos északi fényeket lehet látni jelenleg. Igazán szép ország!

Szegeden nem éltem még, Reykjavik olyan mint bármelyik nagyobb városka, de egyáltalán nincs főváros érzete az embernek ha az utcáin sétál.

2016. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!