Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Anglia melyik részén lenne...

Anglia melyik részén lenne érdemes dolgozni?

Figyelt kérdés
A közeljövőben szeretnék kimenni Angliába és érdekelne szerintetek melyik a legjobb hely bármilyen szempontból, tisztaság, kinézet, emberek, munka, fizetés, megfizethetőség és bármi más. Londont szeretném úgy ahogy van elkerülni, azon kívül lehet bármi. Gondolkoztam Leeds környékéről, valamelyik kisebb vérosba. Ki mit tanácsolna?

2016. okt. 23. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
déli részre érdemes leginkább. minél északabbra mész, annál kevesebb a munka.
2016. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Damn válasza:

Szia!


Altalanossagban az elottem szolonak igaza van, de ezt erosen befolyasolja, hogy mit is csinalnal. Ha kepzettseget nem igenylo munkat akkor minel delebb annal jobb (ugy ertem tobb a munkalehetoseg) viszont az albi arak is magasabbak!


Van spec szakma amit csinalnal, vagy csak ahogy jon ugy puffan?

2016. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Párom informatikus, én meg szeretnék továbbtanulni állatorvosi nővérnek, de addig "ahogy jön úgy puffan".
2016. okt. 24. 13:01
 4/5 Damn válasza:

Informatikuskent nem lesz problemaja az elhelyezkedessel.


Nagyon gondoljatok meg, hogy melyik kornyekre koltoztok. Van egy ismerosom aki informatikuskent durvan 40%-kal kap tobbet mint en villamosmernokkent. Amikor azonban odaerunk, hogy a havi kiadasok utan kinek mennyi marad akkor kiderul, hogy en jobban jarok. A kulonbseg annyi, hogy o londoni, en pedig kozep angliaban vagyok ahol joval alacsonyabbak a koltsegek.


Huntingdon-ban azt hiszem allatorvoslassal kapcsolatos kepzes (OKJ szintu), felesegem is gondolkozott hasonloban, aztan a baba projekt miatt elvetettuk :)

2016. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ezért is nem szeretnék London környékén letelepedni, mert az árak ott rettenetesek és amúgy is inkább kisváros pártiak vagyunk. Jobban szeretjük a csendes vidéket. A zajos, nyüzsgő nagyvárosi élet nem nekünk van :)
2016. okt. 27. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!