Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Pedikűrös vagyok. Repülőn...

Pedikűrös vagyok. Repülőn merjem e vinni a kicsi pedikur gepemet tartozekaival. El merjem vinni? Koszonom, ha segit valaki!

Figyelt kérdés
A forgó fejes gép betétei között vannak amiknek szúrós is lehetne a vége. Felek, ha elveszik...az...halál. Nem találtam erre sehol biztos választ.
2016. nov. 6. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Feladott poggyászba mehet, senki nem fogja elvenni.

Kézipoggyászba ne tedd, ott ki fogják dobni.

2016. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

biztos hogy nem engedik a kezipoggyaszban az utasterbe

ha nem tudsz nelkule utazni akkor a feladott borondben szallithatod csak!


"ott ki fogják dobni" <- hogy a fenebe dobnak ki? Hol elsz? A cucc a kerdezo tulajdona. Senkinek nincs joga azt csak ugy kidobni. A pontos kifejezes az, hogy a legitarsasag siman megtagadhatja, hogy a kerdezo utazzon a cuccal, de kidobni nem fogjak!!!

2016. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Időpont ma 21:26

Már pedig kidobják..

Jobban mondva közlik, hogy X nem mehet a kézipoggyászba. Van valaki aki kint vár, és oda tudja adni, vagy tárolják, de fizetni kell a napi tárolási díjat vagy kuka.. Az utas dönti el.

Sokat utazom, szinte mindig látom, hogy sok utasnál elkoboznak dolgokat, és ha azt mondom hogy 100 emberből 5 vállalja a tárolási díjat , lehet sokat mondok. A legtöbben elfogadják, hogy kukába megy.. Nem szórakoznak a határvámosok, hiszen szinte mindenhol le van írva mi mehet a kézibe és mi nem. Sőt a reptereken képek is vannak, hogy akár ott is legyen időd kitenni, és annak odaadni aki kikísért.

2016. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

> vagy tárolják, de fizetni kell a napi tárolási díjat


ilyet még életemben nem hallottam, biztos hogy ez az opció létezik??

2016. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a tulajdonos beleegyezese nelkul nem dobnak ki semmit!

ertem en hogy te mire gondolsz, utazom en is eleget, de pontositsunk mert a felreinformalasnal nincs veszelyesebb...

2016. nov. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!