Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne 9-től Budapeste...

Zseraldin2003 kérdése:

Jó ötlet lenne 9-től Budapesten tanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy falusi vagy másnéven "kis" községi lány vagyok.Most múltam 14 és ebben az évben van továbbtanulás.Hozzánk közelebb van Fehérvár így lehet oda megyek továbbtanulni viszont szeretnék inkább Budapestre járni suliba/kollégiumba.Apukám Pesten lakik így nem lennék elveszett gyerek:D

Unom azt ahol lakom.

Születésem óta mást nem látok csak kis emeletes házakat,boltokat,pár ruhaboltot.Nem szeretnék itt 3 évet még tanulni Fehérváron.Csak tudnátok tippeket adni hogy hogy helyezkedjek be,hova menjek,mikre vigyázzak és mit tegyek.Mivel apukám ott van így 8 éve én folyamatosan Pesten vagyok iskolai szünetekben de az mégis más mint egy ott élés.Hogyan vezzessem ezt anyáékkal?Tippek?


2016. nov. 11. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek az egésznek mégis mi köze az utazás topichoz?
2016. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
csak ne sétálj este a nyolcban akkor nem lesz gond. Én is "betelepülő" vagyok, sokkal több itt a lehetőség. Mindenképp gyere :)
2016. nov. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!