Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hova szeretnétek leginkább...

Ti hova szeretnétek leginkább eljutni? Van olyan hely, ahová semmi pénzért se mennél?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 23:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%

Ahová elmennék: Közel-Kelet (főleg Irán), Közép-Ázsia, Bajkál-tavat megnézném, Marokkó, Baltikum, Izland, Mexikó


Olyan hely nincs ahová nem mennék, minden hely érdekes vmiért. Nyilván a háborús övezeteket én is kerülném, de jelenleg Szírián kívül nincs olyan hely, ahová ne mernék menni.

2016. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább: per pill a Magas-Tátrába, főleg mert reálisan arra van pénzem/lehetőségem.


Nem mennék: háborús területekre, extrémen muszlim országba, Fekete-Afrikába, Észak-Koreába, és India környékén csak oda ahol sok a turista. Ezen kívül olyan helyre sem mennék ahol szélsőségesen hideg van.

2016. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

hova mennek? szingapur es japan

hova nem? sziria, oroszorszag,india,kina,afrika del amerika

2016. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
10-es London miért rossz hely? Egyébként én nagyon kíváncsi lennék Thaiföldre, az Egyesült Államok keleti partjára. Ahova biztos nem mennék az Afrika úgy 95%-a egyiptomtól délre.
2016. dec. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Ja, és Brazília, Oda is jó lenne eljutni 1x. Előző voltam.
2016. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Irán, Üzbegisztán, Kappadókia van most a listámon. Távolabbi tervek Japán, Hawaii, Guatemala, Kuba, pár afrikai ország. Kedvencem, ahová visszajárok, Egyiptom, Olaszország és Isztambul. Meg egyszer megnézném Észak-Koreát.


Ahová nem mennék: háborús övezetek, ilyen 20-30 éve felépült helyek, mint Dubai, meg annyira nem vonzanak az északi országok sem (bár az északi fényt egyszer megnézném).

2016. dec. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 harminezer oxigén válasza:
100%

Leginkább eljutni: Nepál, Tibet, Tájföld, Vietnám, Oroszország, Kuba, Chile, Peru, Izland, Írország, Japán, Grönland, Madagaszkár, Szahara, Izrael, Irán, Etiópia


Olyan hely ahova semmi pénzért nem mennék olyan nincs, inkább olyan ahova magamtól nem de, ha hozzám vágnának egy repjegyet elmennék: USA, Anglia, India, Emirátusok, Franciaország


Persze az egészet nem szervezetten, nem utazási irodán keresztül hanem saját szervezésben hostelek, coachsurfing, sátor, stoppolással, buszokkal és vonatokkal

2016. dec. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerencsére ami igazán érdekel, ott már jártam. Mondjuk én szerencsés vagyok, sportolóként rengeteg helyen jártam. Kedvencem Ázsia és Ausztrália. Bárhová elmennék ha az út biztonságos. Tehát nincs háború, a turisták nem célpontok (korupció, rablás), viszonylag normális az eü rendszer stb.

Érdekes, hogy kb. 50x álmodtam azt, hogy Észak- Koreában vagyok turistaként, pedig eszem ágában sincs odamenni. Nem tudom miért van ez a visszatérő (rém)álmom.

2016. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én leginkább Párizsba mennék

És törökországba nem.

2016. dec. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!