Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Londonba megyek "nyaralni"....

Londonba megyek "nyaralni". Ötletek?

Figyelt kérdés

Hali! Május környékén párommal kimennenk Londonba kicsit kirándulni, nyaralni. :D

Konkrétan én a King's Cross közelében lévő Harry Potteres bolt miatt vagyok annyira megindulva, meg hát nyilván london miatt. Ötletek esetleg tanácsokát tudtok adni nekem? Bármilyen jellegű tanácsot szívesen veszek. Szallassal kapcsolatban is szeretnék segítséget kérni. Mittudtok ajánlani? Köszönöm! 20/L



2017. jan. 3. 23:45
 1/8 anonim válasza:
36%
Szerintem fogynod kellene
2017. jan. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Próbálj meg az életkorodnak megfelelően viselkedni...
2017. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Ne menj Londonba, sz.r hely, túlárazott, tele vállahatalan negyedekkel, meg múzeumokkal, ahova örülsz ha bejutsz a tömegtől.
2017. jan. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit ajánljunk? Ajánlhatok én neked szállást, ha nem tudom, mennyi pénzed van rá és mennyire akarsz a központban lenni. Ajánlom a booking.com oldalt szállás kereséséhez.

Látnivalók szerintem eléggé ismertek. A saját érdeklődési köröd szerint döntsd el, hogy mit néznétek meg. Meg persze az is számít, hogy mennyi időtök van.

És valóban óriási sorok vannak mindenhol. Ha van rá lehetőség, nézz utána neten, vegyetek előre belépőjegyet, és akkor nem kell végig várni a sort, sok helyen van külön sor azoknak, akiknek már van jegyük.

2017. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek ki Oxfortba egy napra. A Victoriától indulnak buszok. És hajózzatok le a Temzén Greenwichbe, az is nagyon szép és sok a látnivaló. Szépek a parkok is, sok mókussal :-)

Amúgy a sok irigy válaszolónak üzenem, bár London elég drága, de az egyik kedvenc városom. Van stílusa.

2017. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyi pénzetek van. Ha már Harry Potter, én voltam egy éve a WB stúdió Harry Potteres túráján (az eredeti díszleteket megnézni), az nagyon jó volt.

És színházba is érdemes elmenni, mert rendkívűl színvonalasak a darabok, és tele vannak ismert színészekkel.

Voltam a Sherlock Holmes múzeumban, nem valami nagy, amúgy drága is, de hangulatos.

Sokszor csak elindultam, és mindig belefutottam valami érdekesbe, így lyukadtam ki a Buckingham palotánál is, pedig nem terveztem.

Én amúgy nem szeretem a "kötelezően megnézendő turistalátványosságokat", inkább magamtól szeretem felfedezni a várost.

2017. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat!! :)
2017. jan. 5. 18:10
 8/8 anonim válasza:

De irigyellek, én is megnézném ezeket a helyeket!!:D


A Stúdiót ki ne hagyjátok ha már ott vagytok, hatalmas hiba lene. A pályaudvar és a boltok is, lehet ott mindent kapni ami Harry Potteres pálcától édességekig.

Sajnos nem tudok segíteni mert még nem voltam ott de mindenképp nézz utána meg készíts tervet ha már odamész:D

Londonban a viszmúzeumot érdemes még megnézni, mert a tipikus híres helyeket, mind nagyon jó:)

Jó utat!

2017. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!