Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy működik az utazás egy...

Hogy működik az utazás egy utazási irodával? (Kartago Tours)

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne, hogy például ott van, hogy egyiptomi út 140000 Ft/fő. Én kifizetem az utazási irodának a pénzt, és ők elintézik a szállást, repjegyet, mindent, nekem nem kell külön fizetnem ezekért?
2017. jan. 17. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván erről van szó!Szeronted mégis mitől utazási iroda?!
2017. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Ahogyan én tudom, bemész, ott ücsörög egy ügyintéző. Eldumcsizol vele, ha van kérdésed, fölteszed neki. Azért ül ott, hogy válaszoljon. Ez a dolga.

Mondjuk ha majd eljutsz a szellemi fejlődésnek arra a szintjére, hogy miképp lehet ugyanazt az utat max feleannyiból összehozni az interneten, tedd föl nekünk a kérdést.

Mert tudod, 2017-et írunk, és mindent te magad is megvehetnél: repülőjegyet, transzfert, szállást, kaját. És ahogyan látom, van itt egy két rutinos utazó, aki segítene.

De ha te dupla áron szeretsz utazni, az a te dolgod.

2017. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pontosan, bemész, elmondod, hova mennyi időre stb. stb. szeretnél utazni. Ők foglalnak neked szállást,repjegyet,elintéznek mindent amit kell. Egy utazás, ami kijöhetne 400ezerből, ott "megveszed" 5-600ért.
2017. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyakran utazom, viszont időnként utazási irodák útjaira is befizetek, amikor ugyanazt a színvonalat nem tudom olcsóbban kihozni magamnak.


Bemész személyesen, vagy e-mailben kérsz egy részletes tájékoztatót, majd otthon a gugliba beírod a megadott szállást, időpontot, rep.jegyet stb...

A gyakorlat az, hogy pl. Egyiptomba jóval olcsóbban ki lehet hozni ugyanazt az utat, mert az iroda hozzácsap -nem létező- tételeket is a végső árhoz.

2017. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak azért teszem be, hogy lásd mennyire néznek hülyének a magyar irodában: egy német ajánlat kb így néz ki egy hetes egyiptomi nyaralásra.

[link]


422 euróért két főre kapsz 5 csillagos utat AI ellátással.

Mondanám, hogy miképp tudnád megvenni, de úgysem tudnál önerőből eljutni Németországig.

2017. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!