Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nem megyünk soha sehova...

Nem megyünk soha sehova nyaralni, hogy tudnám rávenni a szüleimet erre?

Figyelt kérdés
Otthon ülök a négy falközt, mert a szüleim nem vissznek sehova nyaralni. Mondtam nekik. Hogy legalább a balatonra menjünk el, de el megy a füllük mellett, amit mondok.

2017. jan. 20. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet nincs rá pénzük.
2017. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem, ha nem lenne rá pénz akkor nem mondanám nekik. Nem tudnak sporolni, én már elkezdtem gyüjteni a pénzt, amit kapok gyakorlatra azt minden hónapba félreteszem. És ők még igy sem hajlandók elvini nyaralni. Mindig kifogásokat keresnek.
2017. jan. 20. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16
2017. jan. 20. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Tudod a kamaszkor már csak ilyen. Ülsz a 4 fal között, mindenki hülye, senki nem szeret te meg istenadta zsenio vagy.

Majd elmúlik.

2017. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon ajánlom neked a Hogyan menjünk világgá? című könyvet Vigh Boritól. Tele van nagyon jó tippekkel, hogy miképpen vágj bele te magad az utazgatásba - beleértve az anyagiakat is.
2017. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és befogom szerezni azt a könyvet!
2017. jan. 21. 10:39
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Az ilyen könyvek még arra sem jók hogy a wc-n használd őket mert kemény a lapjuk.

Menj el a barátaiddal, 16 évesen már elengedhetnek. És nagyon helyes hogy igényed van az utazásra, semmiképp ne törődj bele hogy nem mész. Az utazás a világ legjobb dolga.

2017. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak!
2017. jan. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!