Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol tudnék ismerkedni olyan...

Hol tudnék ismerkedni olyan emberekkel akik szeretnek túrázni, sátorozni és hasonló kiruccanásokba belevágni?

Figyelt kérdés

Sajnos legtöbb barátom nagyon kényelmes,és a velük való utazgatás,kiruccanás annyiból áll,hogy elvonatozunk/buszozunk egy városba és beülünk kajálni ide oda és megyünk bulizni.

Én szivesen mennék inkább túrázni,hegyet mászni,kempingezni,de nincs túl sok barátom aki az ilyesmiben benne lenne.Ha tudjátok,hogy hasonló embereket hol tudnék megismerni akkor szóljatok:) Vagy ha ti ilyenek vagytok akkor nyugodtan írjatok rám.



2017. jan. 22. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Www.turatars.com oldalon
2017. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2017. jan. 22. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezem :D
2017. jan. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a már említett turatars.com mellett van egy csomó kiránduló klub, bakancsos utazási irodák, mint a baraka.hu, de akár iskolai, kollégiumi, művelődési házbeli, munkahelyi hirdetőtáblára is ki lehet tenni, hogy társaságot keresel túrázáshoz. esetleg kérdezd meg túraboltokban is, biztos ők is tudnak hasonló társaságokat, közösségeket. keress rá FB-n is, ma már minden területen van egy csomó féle csoport
2017. jan. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!:D
2017. febr. 4. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahoy! Én is imádok kempingezni, túrázni, de még nem voltam ilyen sátoros, több napos túrán.
2017. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hol vagy helyileg?
2017. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!