Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Flixbus tapasztalatok Németors...

Flixbus tapasztalatok Németország és Budapest között? Esetleg ti mivel szoktatok utazni, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 26. 23:57
 1/10 lencsefőzelék ***** válasza:
65%

"Mit ajánlanátok?"

Mi az oka a feltételes mód használatának?

Egyébként a telekocsit ajánlom, oszkárt vagy blablacart.

2017. okt. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Én Németországon belül utaztam Flixbusszal, nekem bejött.
2017. okt. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

egyszer akartam busszal menni, de olyan arcok voltak rajta (budapest-bécs) hogy fel se szálltam, inkább mentem a kocsimmal


a legjobb a blablacar, normális emberrel mehetsz autóval, a buszjegy áráért vagy kevesebb, ott álltok meg ahol neked tetszik, stb

2017. okt. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Busszal ilyen távon? Nagyon nem ajánlom. Én a Szudánt Agencyvel mentem Prágában át - kenyelmes buszok, kedves személyzet, ingyen forró csoki és az út nagy részén net, de én soha többet ilyen hosszú útra nem ülök buszra, amíg van más alternatíva. A vasúti összeköttetés Münchenen vagy Prágában át tök jó, inkább használd azt, mert ilyen tavon nagyon rossz végig csak ücsörögni.
2017. okt. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tularazott draga kenyelmetlen xar, menj inkabb railjet-tel
2017. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én Budapest és Berlin között utaztam oda-vissza az október 23-i hosszú hétvégén Flixbusszal és teljesen rendben volt, mindkét úton végig aludtam, volt hely elterpeszkedni, kényelmesek az ülések. Korábban megtettem a távot vonattal, repülővel, autóval is, nekem a vonatnál és a kora reggeli repülésnél is pihentetőbb volt busszal menni.
2017. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dortmund - Várna Eurolines járattal jöttem egyszer Győrig , ez ugyanolyan , mint a Flixbus. kb. 2 óránként megállt , kulturált busz volt , rajtam kívül 2 szerb nő volt fehér a többiek barnák voltak, semmi gond nem volt. Nem muszáj minden megállónál kiszállni, de időre illik visszaérni a buszhoz, mert mérges lesz a sofőr bácsi és az utastársak is kommentelnek...
2017. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Prágából jöttünk haza FlixBus-al, totál rendben volt, kényelmes, van Wifi, konnektor a laptopot tölteni, működő WC a buszon, stb.


Egy dolog a fontos, a neten vedd a jegyet mert a buszvezetőnél 2x drágább. Akár az utolsó pillanatban is tudsz venni mobilon az applikációból, bankkártyával.

2017. nov. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 utolsó pillanatban az appon keresztül pont annyiba kerül, mint a sofőrnél, az indulás közeledtével megy fel az ára. Pl. Lipcse-Drezda nekem délelőtt 8 EUR lett volna, délután már 16.
2017. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Budapest - Hamburg, Berlinben átszállással. A repülőtől jobban bejött, de Szlovákiában is át kellett szállni, mert meghibásodott a busz, a berlini sofőr meg nem lett éppen a kedvencem. Mivel hónapokkal előre foglaltam helyet, így árban kedvezőbb mint más opció.
2023. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!