Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Rio de janeiro milyen hely?

Rio de janeiro milyen hely?

Figyelt kérdés
Elszeretnek utazni Rioba de kivancsi vagyok h milyen. Hallottam mar rola rosszakat es jokat de nm tudom h melyik az igazsag?

2018. febr. 18. 17:59
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
100%
Az hogy mar a hadsereg is ki van vezenyelve az utcara hogy rendet tartson
2018. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan szerencsém, hogy 3 hetet voltam Rio-ban. (brazil barátok meghívására)

Rio nagy csalódás mint város. Vannak szép helyek, de többségében egyedül nem szabad menni turistának, mert a rablás minden napos. Mi pont akkor voltunk ott amikor karnevál volt. Barátok szigorú szabálya szerint csak egy nadrág, és póló legyen nálunk. Se ékszer, se övtáska, se telefon, se fényképezőgép. Nem azért mert nem lehet, hanem mert a tömegben simán letépik, levágják rólad. Ha nem adod akár kést is kaphatsz az oldaladba. Nem vicc. A saját szememmel láttam, hogy nem messze tőlem kiraboltak egy amerikai turistát. A nő nyakából alig tudták a láncot letépni, szinte fojtogatták. Emlékszem a nő kiabált, de a nagy zajban, tömegben senki nem foglalkozott vele.

Az emberek közömbösek, fásultak. Talán jobban mint Magyarországon. Nagy a szegénység, és ez bizony erősen látni is. Amikor kocsival mentünk egy természetvédelmi területre a kocsiban ülve megrázó volt nézni a szegénynegyedeket, a sok tákolt bodék, a nagy kosz..

Ha van lehetőség máshová menni, akkor ne Brazíliába menj.

45/N

2018. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!