Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Indultatok már egyedül nyaralni?

Indultatok már egyedül nyaralni?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Inkább egyedül, saját szervezés én, vagy egyedül, de utazási irodával?

2019. ápr. 29. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Utazási irodával voltam többször egyedül. Az nem gond, az utasok jelentős része egyedül jelentkezik, pláne ha kicsit kalandosabb a program. Sajnos nagyon sok a nő, a férfiak nem tudom, mit csinálnak :-(

Szerintem teljesen egyedül, egyénileg nem jó utazni, de sok egyedül utazóval találkoztam. A fiatal japánok pl. szinte mindig egyedül utaznak. Örülnek, ha kiszakadnak abból a tömegből, a kötöttségekből, fegyelmezettségből...

2019. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi számít extrémebbnek?
2019. ápr. 29. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen. Egyszer kaptam karácsonyi ajándékként egy nyaralást, de az adott időpontban senki nem ért rá, így egyedül mentem. Illetve nem nyaralás, de ilyen egy napos / fél napos városnézéseket már számtalanszor csináltam egyedül.


Szerintem attól is függ, hogy hova mész. Egy várost meg lehet egyedül nézni. Hegyekben lehet egyedül túrázni. De mondjuk tengernél / Balatonnál nem töltenék el egy napnál többet egyedül.

2019. ápr. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. Saját szervezésben szoktam.
2019. ápr. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Extrémebb pl. egy rafting, kenutúra, kerékpár túra, hegyi kirándulások, stb. általában az aktív természetjárás. Én az ilyen utakat kedvelem.
2019. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, többször is, pedig mindig lenne kivel mennek. Kifejezetten igénylem néha, szerintem néha sokkal jobb tud lenni egy utazás egyedül, mint társasággal. Kizárólag saját szervezésben utaztam eddig, főleg európai városokba vagy olyan helyekre, ahol sokat lehet túrázni a természetben.
2019. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!