Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Arra lennék kíváncsi, hogy a...

Arra lennék kíváncsi, hogy a félárvaságért járó kedvezményes szelvényen az 50 ill. 90%-os kedvezménnyel mennyibe is kerül akkor egy utazásom?

Figyelt kérdés

A diákjegyemre adnak kedvezményt vagy a teljes áru menetjegyre? Mert nem mind1!!

Ha a teljesre akkor megint egy oda-vissza utam 3000be kerül majd,de akkor nincs értelme a szelvénynek...csak ha a 90%ost veszem igénybe..az persze pedig hamarabb elfogy...

Szóval???

(remélem azért érthető voltam..:)


2008. nov. 11. 15:20
 1/6 A kérdező kommentje:

..ha pedig a diákra kapok még 50 v. 90%ot,akkor 1 oda- vissza utam 1500bakerül(50-el) 90-el pedig 600ba???

Légyszives mondjátok h így van, mert én így látom értelmét..

Köszi előre is!

2008. nov. 11. 15:26
 2/6 anonim válasza:

Szia!


Sajnos nincs jó hírem! Én is diák vagyok, szintén félárva, és a papíron felhasználható kedvezmények teljes árú menetjegyre érvényesek.

Emiatt én is csak a 90%ost használom el, a többit nem, hiszen ugyanannyibe kerül egy 50%-os jegy, mint a diákjegy.

Szóval így nincs nagyon értelme az egésznek, de ez van.

Legalábbis nekem ezt mondták, és így adtak jegyet...

2008. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hoppá...mit mondjak..ez eléggé elkeserített...

azért köszönöm,h írtál...

2008. nov. 11. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg így van! A magyar jogrendben az adható kedvezmények általában nem összevonhatók (kivéve, ha Országgyűlési képviselő vagy)
2008. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát igen...bár így is ér azért valamit...

köszönöm!

2008. nov. 12. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ilyen gyakran vonatozol, akkor nem lehet, hogy valamilyen bérletet tudnál venni? És azt 90%-os kedvezménnyel? Nem tudom, hogy ilyen, így megvalósítva létezik-e, csak eszembe jutott. :)
2008. dec. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!