Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szolnok vasútállomás és annak...

Jánosgazda kérdése:

Szolnok vasútállomás és annak közvetlen környéke mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Minden héten 3-4 napot el kell utaznom a városból. A vasútállomáson/környékén hagyhatom addig biztonsággal a kocsimat minden héten, vagy ez hülye ötlet? 2007-es kis Suzuki Swiftem van.

2021. ápr. 27. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ milyen napszakról van szó. Alapvetően nappal szerintem abszolút nem rossz a környék, mindig sok ember jár arra, sőt, néha még a rendőrök is tesznek egy-egy kört. Éjszaka viszont sokszor megjelennek hajléktalanok és a tinik is szeretnek részegen arra járkálni. Bár ez utóbbi most a vírus miatt nem tudom mennyire van jelen. Egy párszor már hagytam ott kocsit, soha nem volt baj, szóval ha még normális időben hazaérsz akkor nem lehet gond szerintem.
2021. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huzamosan 3-4 napig lennék távol.
2021. ápr. 27. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Oh ne haragudj, akkor félre értettelek, azt hittem hogy 3-4 olyan nap lenne amikor el kéne menned. Így már más a helyzet, több napig huzamosan én nem hagynám a kocsim csak őrzött parkolóban. Nem hinném hogy baja esne egyébként, de valahogy nem merném.
2021. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj, köszönöm a szíves választ. Igen, én is tartok egy kissé tőle.
2021. ápr. 27. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem jársz gyalog az állomásra ?

És nem lenne gondod,és aggódásod .

2021. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
93%

Vannak "állandó vendégei" a vasútnak, akiknek feltűnhet hogy ott van már pár napja az az autó...

Én nem hagynám ott annyi ideig.

2021. ápr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem szívesen hagynám ott az autómat egyik állomáson sem napokig. A szolnoki amúgy is olyan hely, ahol mindenféle zűrös alak megfordul. Mondjuk én a célállomásra is autóval mennék, de ezt te tudod. Hát vagy kisétálsz az állomásra, vagy taxizol, vagy a szolnoki tömegközlekedést veszed igénybe. De autót én nem hagynék ott éjszakákra.
2021. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!