Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Alkohol hataron valo atviteler...

Alkohol hataron valo atvitelere van valamilyen korlatozas?

Figyelt kérdés
Marmint nyilvan van, az erdekelne csak, hogy Belgiumbol mennyi sort vihetek haza autoval ugy, hogy ne nezzenek csempesznek? 6-7 uveg belefer?
2008. dec. 7. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

6-7 üveg szerintem bele. valószínü nem is állítanak meg, igaz most a karácsony miatt lehet jobban ellenöriznek.

van limit mert jövedéki termék, pl ciginél tudom hogy 200 szál. a neten biztos fent van.

2008. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
6-7 uveg miatt biztos nem neznek csempesznek, de maximum otthagyod oket a hataron, nem nagy dolog, vagy megiszod gyorsan!
2008. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ajandekba vinnem, es kulonben sem szeretem a sort, ugyhogy maradjunk annyiban, hogy gond nelkul meguszom. :-)
2008. dec. 7. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem még 60-70 üveg is belefér. EU-ban vagyunk. A cigarettát még nézik, mert ott még van árdifferencia, de az alkoholnál már jó nagy a tolerancia. Úgy tudom bornál 80-90 liter, ha egyben van.
2008. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!