Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Külföldön dolgozó egyének! Ha...

Külföldön dolgozó egyének! Ha kirepültök munkavállalás céljából, viszitek magatokkal a végzettséget igazoló iratokat (pl. diploma, nyelvvizsga bizonyítványok)? Ha igen, bőröndbe teszitek, vagy a kézipoggyászba?

Figyelt kérdés
Nem tartotok attól, hogy a bőröndben elkeveredik?

márc. 2. 14:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint elkeverik a csomagot a reptéren?
márc. 2. 14:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A fontos dokumentumokat mindig magadnál kell tartani, sose rakd feladott poggyászba.
márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Külföldön nem fogadják el a magyar végzettségeket. Kivétel a diploma, ott viszont honosittatni kell.
márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért tennél bőröndbe olyan iratokat, amik bármilyen táskában, hátizsákban vagy csak a kezedben is elférnek?
márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, arról tudtam, hogy honosíttatni kell. Hármas válaszoló, nem tudom még, hogy megy ez, emiatt kérdezem.
márc. 2. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:
nem, mert nem volt rá szükségem, lefényképeztem mindent de az sem kellett
márc. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen országba mész?

Mert pl ha az USA-ba ESTA-val és valamiért gyanút keltesz és megtalálják nálad a végzettségeidet bizonyító okiratokat az hatalmas red flag, már ültetnek is fel a repülőre hazafelé, jó darabig esélyed sem lesz se ESTA-hoz, se vízumhoz

márc. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En az iratokat nem tettem soha a borondbe hanem egy taskaba amit felviszek a gepre.

Nekem nem volt semmi szuksegem vegzettseget igazolo papirra hanem a bevandorlasi dolgokhoz vittem mindent ami kellhet es egy kis mappaba tettem, majd azt bele a taskamba

márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!