Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szeretnék menni az Emirates...

Szeretnék menni az Emirates stadiumba, van útlevelem. Ennyi elég, hogy ki tudjak menni Angliába?

Figyelt kérdés
Esetleg aki volt a Brexit óta ott kint, az leírhatná, hogy hogy ment a szállás (max 3 napra tervezem (oda-vissza úttal együtt)) és a reptéri folyamatok hogyan zajlottak le, mert még nem ültem repülőn. Köszönöm!

márc. 20. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég az útlevél, ha biometrikus, akkor automata útlevélellenőrzés van. Azért sajnos fél-egy órát rá kell számolni a reptérről kijutásra. Szállás ugyanúgy megy, mint bárhol máshol, lefoglalod, elfoglalod. Én AirBnB-n vagy Bookingon szoktam foglalni.
márc. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy ide lehet jönni útlevéllel mint túrista, csak már dolgozni és itt élni nem .
márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Mi kellhetne még?
márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3!

A nem EU tagországok elég sok mindent kérnek vagy kértek korábban, pl.:

- vízum, vagy egyéb engedély a belépéshez

- útlevél, aminek a lejárata is meg van szabva (mondjuk 6 hónapig még érvényesnek kell lenni)

- Covid-teszt, oltási igazolás stb.

Nyilván Angliába ezek nem kellenek, de gondolom ilyesmire gondolt a kérdező.


Kérdező!

A legbiztonsabb infót a Konzuli Szolgálat honlapján találod, az mindig naprakész és hivatalos:

[link]

márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként most tervezik a vízum bevezetését, nem lesz túl szigorú, mert deklaráltan a pénzre mennek, hogy a látogatók fizessenek.
márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!