Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Melyik országba mennétek...

Melyik országba mennétek nyaralni? Mi az ami nektek bevált? Ahová szívesen visszamennétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csak egy 3 fős kiscsalád vagyunk, a fiúnk 18 éves. Idáig mindig a Balatonra mentünk nyaralni több napra, minden éven, viszont már nagyon unjuk. Külföldre szeretnénk menni idén, csak nem nagyon tudjuk egyenlőre, hogy hova. Lengyelország kizárva, mert ott már voltunk. A fiamnak Isztambul lenne a nagy vágya. Az egészre olyan 300 ezer forintot szánnánk.

máj. 1. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Isztambul mindig es mindenkinek kituno valasztas.
máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BeefEater ***** válasza:
100%
Nekem Bulgária (Szófia) is nagyon tetszett és kifejezetten olcsó hely.
máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
71%
Én még nem voltam külföldön nyaralni, hamarosan megtörténik, viszont az én álom helyem Palma de Mallorca, Málta és Isztambul is, illetve Zakyntos. Ezek nem olcsók annyira szerintem.
máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
85%

Ajánlom Erdélyt, Szlovéniát mert nagyon gyönyörű hegyek, tájak, falvak, hagyományőrző kultúra sok helyen, és cserébe olcsó (legalábbis Románia igen)

Görögország, Horvátország bármely tengerhez közeli részét ajánlom, bár ott jól fölviszik az árakat turistaszezonban. Isztambul is persze kitűnő választás, de azért annak is vannak hátrányai

máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
én Szlovéniát imádom. 3szor voltunk ott, de nem tudom megunni, én most is odamennék. nekem a horvátok, olaszok nem jöttek be.
máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én közeli helyek közül Bulgáriába mennék vissza, mert olcsó, ár-érték arányban szuper volt, még ha a Fekete-tenger nem is a legjobb tenger.

Valamint Ciprus a személyes kedvencem, nem is drága, a tenger is kimondottan kellemes, szép helyek és jó szállások is vannak a reptér (Lárnaka) közelében, fapados repjegyet pedig nagyon olcsón is ki lehet fogni.

Málta is nagyon tetszett, nagyon gyönyörű és egyedi, de inkább városnézős úticél, kulturális látnivalókkal, nem annyira strandolós, ha ti fürdeni szeretnétek főleg, akkor nem ajánlom.

Ami annyira nem jött be, az Horvátország és Törökország, nem azt mondom, hogy rossz élmény, de nekem az ár-érték arány ott volt a legkevésbé kiegyenlített.

Ennél a kettőnél Korfu lényegesen jobban tetszett, de attól sem voltam annyira elájulva, amennyire áradozott néhány ismerősöm, nálam inkább semleges, oda csak akkor mennék vissza szerintem, ha valami nagyon jóárú repjegybe botlanék.

máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Albánia olcsó.
máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Isztambul jó hely, ha ez a vágya, menjetek oda!
máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem a sokcsillagos luxus szállódák a cél, akkor a görög, vagy az olasz tengerparton is találsz elfogadható költségű helyeket.
máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!