Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Wizz Airrel utazok, oda-vissza...

Wizz Airrel utazok, oda-vissza vettem a jegyet. Visszafelé ugyanazt a kódot kell bemutatni amivel odafelé mentem?

Figyelt kérdés
Most utazom másodjára repülővel és most egyedül megyek. Félek hogy visszafelé lesz valami gond és azt mondják hogy nincs is semmilyen foglalás és ott ragadok vagy valami ilyesmi :D
2011. máj. 31. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a kód, de általában nincs is szükség a bemutatására mert a neved rajta van az utaslistán, és csak azt egyeztetik az útleveleddel vagy a személyiddel.
2011. máj. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanaz a kód.

Mondjuk ha visszafelé nem online check-int veszel igénybe hanem a reptéren fizetsz, szerintem gyorsabb, ha a foglalási kódot mutatod be, mintha csak a neved adnád meg.

Bár ez persze nem biztos, én mindenesetre a kódot szoktam megadni+ új személyi.

2011. máj. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!