Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Malév repülőjegy tényleg...

Malév repülőjegy tényleg ennyibe kerül? Vannak rejtett költségek?

Figyelt kérdés

Fapadosokhoz vagyok szokva, így mindig azt nézem, hogy vajon erre meg arra mi jön még rá. Wizz airnél adott útra poggyásszal mindennel együtt 55 ezer forint lenne a jegy oda-vissza, plusz foglalási díj kb 2 ezer forint, ha nem változott tavaly óta, tehát 57 ezer körül.

Malév megy közvetlenül abba a városba ahova menni szeretnék 59 ezerért. Addig "nyomkodtam" a foglalást, amíg ki nem adta, hogy kéri a személyes adatokat. Wizznél csak ezután számolja rá a foglalási díjat. Ilyen van Malévnél is, vagy bármilyen más rejtett költség?

Pl. reptéri check in-t, poggyászt, foglalási díjat tartalmaz az ár?

Sosem utaztam még rendes repülővel csak fapadossal így ez most nekem teljesen új, hogy ebben mi lehet benne mi nem és itt hogy is működnek a dolgok. Minden segítséget megköszönnék!


2011. júl. 13. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mindenféle rejtett költség csak a fapadosoknál divat!)(pl. poggyászdíj, foglalási díj, stb)

Normális légitársaságoknál nem!

2011. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt nézd meg, hogy a repülőtéri illeték benne van-e, még az szokott sok lenni.
2011. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

• A repülőjegy ára tartalmazza az adókat és illetékeket, kivéve ha Ön olyan célállomásra utazik, ahol a helyi repülőtéri illetéket a járatra történő bejelentkezéskor (check-in) a helyszínen szedik be.


Ezt közvetlenül az ár alól másoltam ki, no de pl. honnan tudhatom meg, hogy a célállomáson mi a szokás?

2011. júl. 13. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ezt közvetlenül az ár alól másoltam ki, no de pl. honnan tudhatom meg, hogy a célállomáson mi a szokás?"


Nyugat-Európában nem fognak semmilyen pénzt kérni, ez tapasztalat. Amszterdam, London, Párizs...


A Wizzair meg egy szarevő banda, ez ugye nem titok.

2011. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És pl. Törökország? Engem konkrétan ez érdekelne, viszont azt sem tudom, hol érdeklődjek ilyen iránt. Megpróbálom megtalálni a helyi repülőteret.
2011. júl. 13. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!