Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Londonban milyen mobil home-ok...

Londonban milyen mobil home-ok vannak? Valaki betudna linkelni képeket, infókat?

Figyelt kérdés

Nemsokára indulok LOndonba,szeretném tudni hogy mégis ohl fogok lakni. Esetleg vélemény,tapasztalat?


NORMÁLIS VÁLASZOKAT!


2011. szept. 17. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mobil home-ok? Lakások képeit, amilyeneket kiadnak, nézhetsz a gumtree.com oldalon.
2011. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mobil home Londonban? Honnan veszed, hogy ott van? A tengerparton vannak,a nyaralótelepeken.
2011. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla hogy lennének..Vagy én értem félre ezt a mobil home dolgot???
2011. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mobil-home? Én már itt élek Londonban egy ideje, de ilyenről nem hallottam. Pontosan mire gondolsz, kedve kérdező?
2011. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag lakokocsi park. meg ilyen műanyagházak mind. kicsit jobban le vannak szigetelve meg földhöz rögzitve. én ilyen iskolai kiránduálosn laktam ilyenbe. nem vészesen rossz szoval ilyen táborozásnak jo. de hosszutávon nemszivesen laknék ilyenbe. konkrétan egy lakokocsi és a nagyobbakba van akár 3 háloszoba 3x2ágy. két ágy között épphogy el tudsz menni és ennyi hely van benne. lelakott meg midnen. de mi reggel 7től este 8ig uton voltunk aztán este még bementünk ilyen központi épüledbe sörözni. szoval arra jo volt h elfekszünk alszunk felkelünk megyünk másra azért kényelmetlen/koszos ronda
2011. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mobil home? barom attól hogy oda készülsz leírhatnád magyarul még hogy mit is szeretnél
2011. szept. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azok a mobile home parkok gyakorlatilag Londonon kívül vannak és általában van egy nappali+konyhasarok egy légtérben, kis WC, kis fürdő-WC meg 2-3 pici hálószoba bennük. De mivel ezerféle kialakítású létezik, nehéz konkrétabban leírni. Egyszer nyaraltam ilyenben, nekem tetszett, tök praktikus kialakítású az egész. Azóta tervezem, hogy szerzek egyet a kertünkbe, csak ugye nem olcsó.
2011. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek:) Kivéve 01:43 ....

amúgy azt én is tudtam hogy valami lakókocsi féle,de hátha valami kép,vagy ilyesmi. Ha jól tudom,kedves Londonban élő,ilyen nagy telepek vannak a külvárosban ilyenek. Amúgy mi is egész nap úton leszünk,és ahogy a kommentekből látom,aludni pont jó lesz ;D

2011. szept. 19. 18:07
 9/10 anonim válasza:
Mikor mész Londonba ??
2011. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
11:59 : Áprilisban...miért?! :O
2011. okt. 16. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!