Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Haverommal nekivágnánk Mexicon...

Haverommal nekivágnánk Mexiconak. Mitgondoltok nagyon elmebeteg ötlet?

Figyelt kérdés

Unjuk a banánt,váltani szeretnénk, tehervonaton utazni, kalandozni.

Ja és pénz nemsok ..



2012. jan. 24. 00:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
70%

19. valaszolo, ha a kerdezo Mexicoban fog kamionozni, akkor MISE lesz - ha lesz.

Mexicoban kamionos 1. verzio = vagy drogfutar, sikertelen kezbesites eseten lelovik, neha sikeres kezbesiteskor is

Mexicoban kamionos 2. verzio = embercsempesz, Mexico deli hataraitol a hondurasi/guatemalai/stb illegalisokat kell legalabb az amerikai hatar kozelebe vinni. Sikertelen kezbesites eseten lelovik, neha sikeres eseten is.

Azt tudni kell, hogy a mexicoi allam hasonlo modon uldozi az illegalisokat a sajat allamaiban, ahogy az USA is. Csak Mexicoban nagy a korrupcios lehetoseg, es az illegalisoknak tobb eselyuk van tovabbjutni az USA fele (amennyiben az tulelik az elkapast).

2012. jan. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen csavargásra sokkal jobbak a Kelet-Ázsiai (nem muzulmán) országok: ott is lehet, hogy átvernek (biztos, hogy megpróbálnak), esetleg még meg is lopnak, de erőszakos bűncselekménytől sokkal kevésbé kell félned. Persze mindenhol előfordulnak dolgok, itthon is, nem arról van szó, de azért Mexikóhoz képest mégiscsak...

India például, Vietnam, mit tudom én.

2012. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
70%

04:15


Én írtam a "mesét"

Ugyan arra gondoltam, mint te.


Mi a túróért alkalmazna bárki egy európai jött-ment vadidegent, aki a szomszéd utcába sem talál el gyalog, nem hogy egy drága kamionnal bárhová!!


De valamilyen mesét be kell adni, hogy oda utazzon az utolsó pénzén a szerencsétlen delikvens.

Azután közlik majd vele, hogy a kamionozás ugrott,

de lenne egy kis csomag, amit át kellene vinni a határon!!


A mexicói börtönök, pedig tele vannak a magyar "kamionos-jelöltekkel"...

2012. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
70%

Aaaaa, tevedsz. A mexicoi bortonok csak a kiflicsucsok-tolvajokkal vannak tele, a mindenki mast a konkurrens banda lovoldozeskor lelovi. Vagy a sajat banda, mert nem biznak benne megsem, es tuti biztos akarnak lenni, hogy nem fog fecsegni. Vagy a meg nem korrumpalodott rendorok lovik le, a sikertelen szallitaskor.

Ha megnezed a mexikoi hiradasokat, nem nagyon talalsz hirt arrol, hogy a kabszercsoport 27 tagja bortonbe kerult, es 30 drogfutar is. Csak olyan hireket latsz, hogy talaltak 27 halottat, es toluk 5km-re 30 masik hullat. Meg olyant, hogy a kamiont a hataron atvilagitottak, igen, rontgennel, es lattak benne tomott buszhoz hasonlo sziluettet. Atvizsgaltak, 128 ember volt bezsufolva az embercsempesz kamionba. Nehanyan mar meghaltak a zsufoltsag es oxigenhiany miatt, a sofor el akart menekulni, de a rendorok lelottek.

Szoval a mexikoi bortonokben - a letszamhoz kepest - alig vannak drogosok vagy embercsempeszek, a legtobbje piti kis tolvaj.

2012. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

a kamionozást emberek komolyan gondoltam!

Viszont nem Mexicoban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem nem,na pontot a témára.

Mexico veszélyes hely,van annál szebb és biztonságosabb is

2012. jan. 30. 00:58
 26/27 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi irigy ember van..:O Am Acapulcoról azt hallottam hogy az biztonságos hely.
2012. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Ha nem északra mentek nem nagy gond... és persze nem kezdtek drogokkal kereskedni
2012. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!