Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Egy 16 éves srác vagyok és...

Egy 16 éves srác vagyok és fel akarok hagyni az iskolával, és el akarok menni, csak hogy valami kis kalandom legyen. Hogyan hova és mivel utazzak? Már elhatároztam, nincs mi Magyarországhoz kössön.

Figyelt kérdés
Már nagyon unom ezt az állandó iskolába járást, meg ezt az ostoba világnézetet, hogy dolgozzak 70 éves koromig, aztán a maradék 10 évben meg pihenjek. Segítsetek, hova menjek. Bármilyen segítséget elfogadok hogy hova menjek
2012. ápr. 10. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj Tibetbe és állj be szerzetesnek :)
2012. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el Benedek István Csineva című könyvét. Találsz benne tippeket.
2012. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

18éves korodig tanköteles vagy.

Utána oda mehetsz,ahova akarsz.

2012. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kispajtás, ne zavartasd magad, az élet majd téged fog unni! Ha azt képzeled, hogy bárkit érdekel, tudás nélkül mit fogsz csinálni, hogyan szerzel pénzt, nagyon tévedsz. Ne hidd el, de ha felkopik az állad, vagy lesittelnek, akkor se csodálkozz. Ez az élet normális menete, csak te még nem tudod, mert nem jársz iskolába.
2012. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18 éves korodig az a dolgod,hogy tanulj és szót fogadj a szüleidnek.Utána mehetsz oda ahova akarsz,akár csövezni is,mert pénz nélkül nem jutsz messzire.

Tanulás nélkül pedig nem fogsz boldogulni az életben.Csöves leszel vagy bűnöző.Tanulatlan,hülye gyerek pedig nem kell a munkaerő piacra,ergo nem fogsz tudni sehova elhelyezkedni.

Ha kalandot akarsz szállj fel a 99-es buszra napközben vagy pedig menj el a 9.kerületi Illatos úti Dzsumbujba éjszaka egyedül.

2012. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miből fogod finanszírozni magadnak ezt a nagy kalandot?
2012. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megertem hogy elriaszt ez a '70 eves koromig robotolok mint egy rabszolga' jovokep, de hadd nyugtassalak meg, meg iszonyat fiatal vagy. Nem most kell lepned, erettsegi + szakma + biztos nyelvtudas az alap amire szukseged van hogy elhuzz. Addig meg varj.
2012. ápr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!