Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 29én igényelném meg az útlevel...

29én igényelném meg az útlevelemet sürgősen meglenne 7. -re és mennyibe kerülne 5 évre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek segítsetek! A kérdésem a következő szerbiába szeretnék utazni 7-én és ugye oda kell útlevél. Ha sürgösen csináltatom meg jövőhét hétfőn azaz 29-én akkor meglenne addigra? És körülbelül mennyibe kerülni? Kecskeméti vagyok. Vidéki.5 évre csináltatnám sürgösen. Nagyon fontos lenne előre is thx a válaszokat! További kellemes napot mindenkinek!
2009. jún. 26. 11:13
 1/5 anonim válasza:
Szia. Mi is sürgetve kértük a fiamnak,úgy 5 nap alatt lett kész. Árban nemtudok segíteni mert ő még pici és 2 évre csinálták neki. Így került 3000 ft-ba
2009. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg lenne addig, valószínűleg 5 munkanapon belül meg lenne, de sokkal drágább, mint a nem sürgősségi, a duplája pontosan. 5 évre 4000 Ft, így sürgősségivel 8000 Ft lenne, ha jól tudom. Nagyon át akarsz menni Szerbiába, már annyi kérdést kiírtál erről. Van ott valami nagyon nagyon érdekes? :)
2009. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszotokat :) igen számomra nagyon fontos dolog van ott:P a barátnőm:)
2009. jún. 26. 13:57
 4/5 anonim válasza:

Szia ! Már csak hétfőn tudsz útlevelet igényelni!

Az illeték mértéke emelkedett, 06.29-től felnőtt (18 év felett) esetében, sürgősséggel 15 e Ft, de 5 munkanap alatt elkészül. Ha a reggeli órakban mész, már a hétfői nap első napnak számít és legkésőbb 07.03-án (pénteken)megkapod. Legrosszabb esetben is 07.06-ára kész lenne.

2009. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én NEM sürgősséggel igényeltem új fajtát, csütörtökön voltam bent. Ott kifizettem 5 évre az alap dijat, ami 7500 volt, és azt mondták, egy-másfél hét múlva érdeklődjek. Bementem rögtön azt követő kedden, tehát 2 teljes munkanap telt el, és már kész volt. És kifizettettek volna velem +7500 a sürgősségre, és így is 2 munkanap alatt kész lett.
2009. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!