Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Olyan szokott lenni, hogy a...

Olyan szokott lenni, hogy a visszaút másik légitársasággal és más átszállással történik mint az odaút?

Figyelt kérdés

Vagy ez nem gyakori?


Ti voltatok már így?


Másik légitársasággal oda és másikkal vissza.

Illetve oda mondjuk X reptéren szálltok át, vissza pedig teljesen máshol?


Utazási irodák nem nagyon szerveznek így, vagy igen?



2013. febr. 8. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem teljesen értem a kérdést. Olyan légitársasággal mész, amelyikkel foglalsz! Utazási iroda nem nagyon foglal össze-vissza, mindig azt nézi, hogy neki mi a jobb. Egyébként én mindig úgy repülök, ahogyan a legolcsóbb. Legtutóbb így utaztan: Budapest-Frankfurt-New York és visszafelé New York-Düsseldorf-Budapest. Ha tényleg olcsón akarsz utazni, akkor az utazási irodákat rögtön elfelejted.
2013. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Mindig olyan járattal repülsz és mindegy hogy oda vagy vissza amelyiknek a repülőjáratára veszel jegyet.

Neked kell eldönteni hogy melyik a legjobb. Ha olcsó vagy neked az a jó hogy 2 különböző légitársasággal repülj akkor úgy veszed a jegyet..

2013. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam igy. A pelikánon vettem a jegyet, ezt adta be. Oda felé Lufthansa volt Amszterdami átszállással,vissza Alitalia Római átszállással.
2013. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, en is legutobb Lufthansaval mentem

Budapest-Frankfurt-New York utvonalon, visszafele

New York-Zurich-Budapest Swissairrel.

2013. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Én legutóbb Lisszabonban voltam BP-Madrid-Lisszabon hazafele Lisszabon-Róma-BP útvonalon. Wizzair, Ryanair, Easyjet. Sokszor nem a legrövidebb út a legolcsóbb.
2013. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó három válaszoló:

Köszönöm a választ, ti legalább megértették a kérdést.

Utazási iroda is szokta így csinálni? Nem csak a repjegyet venném ott, hanem egy komplett nyaralásnál szokta utazási iroda így szervezni?


Első kettő:

Azzal repülök ahova veszem a jegyet... Hát nem mondjátok... Most már ezt is tudom...

Tényleg ennyire nem sikerült megérteni a kérdést?

2013. febr. 9. 09:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak repülőjegyet vettem igy nem tudom hogy utazási iroda inétz-e igy jegyet.
2013. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy csoportos utazásnál, vagy állandó útnál nem fogja így szervezni az iroda.

De ha te külön bemész, hogy szervezzenek neked egy utat mondjuk Peruba és külön csak neked foglalnak mindent, akkor elképzelhető, hogy más útvonal lesz visszafele.

2013. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez nagyban fugg attol, hogy hova mesz. Egy Thaifoldi utazasnal is el tudom kepzelni, hogy mas legitarsasaggal reptetnek oda vissza.
2013. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, távolabbi pl. ázsiai célpontról van szó.

És nem külön nekem szervezve.

2013. febr. 9. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!