Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Vízum nélküli utazás Londonba?

Vízum nélküli utazás Londonba?

Figyelt kérdés

A vízumkényszer eltörlésére vonatkozó magyar-brit megállapodás rendelkezései szerint magyar állampolgárok 6 hónapot meg nem haladó látogatás, üzleti tárgyalás vagy turisztika céljából vízum nélkül utazhatnak az Egyesült Királyságba.


Ez még mindig érvényes? Csak 6 hónapot tölthetsz kint vízummentesen?


2013. máj. 8. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te ennyire nem vagy képben? Eu-van, szabad mozgás, munkavállalás engedély nélkül, amit akarsz. Addig maradsz Londonban, vagy bárhol az királyságban, ameddig akarsz, bejelentési kötelezettség sincs. Eddig te burokban éltél hogy ezt nem tudod?
2013. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A lényeg az, hogy ezt a nagyutazas.hu-ról másoltam, miért nem frissítik akkor az oldalt? Egyébként, itt: [link] azt írja, hogy "Bejelentkezési kötelesség nincs, a tartózkodási napok száma korlátlan, amennyiben a magyar állampolgár munkaviszonyban áll, vagy megélhetését önerőből finanszírozza.". Huh, szóval ha jelenleg diák vagyok, de ki akarok menni egy ismerősömhöz, ismerősömmel élni, akkor mi van? :)
2013. máj. 8. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:

"Huh, szóval ha jelenleg diák vagyok, de ki akarok menni egy ismerősömhöz, ismerősömmel élni, akkor mi van? :)"


Lakhatsz ismerősnél minden gond nélkül, nem kell bejelentkezni. munkát is vállalhatsz, amit akarsz.

2013. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam. Köszi. :P
2013. máj. 8. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Vízum az EU-n belül? :DDD
2013. máj. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Digo, nézd meg a nagyutazas.hu-t, ott írja. :P
2013. máj. 10. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!