Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Biztos bolondnak néztek a...

Biztos bolondnak néztek a kérdésem miatt, de Ti mit vinnétek magatokkal?

Figyelt kérdés
A Párommal a Balatonra készülünk (2 nap múlva indulunk), számtalanszor utaztam már, sosem volt semmi baj, de most valami olyan rossz érzésem van, hogy valami itthon marad... A kérdésem: Mi az, amit mindenképpen magatokkal vinnétek a nyaralásra? Főként fontos dolgokat soroljatok, hátha Nektek eszetekbe jut valami, ami nekünk nem!

2013. júl. 3. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

"Biztos bolondnak néztek a kérdésem miatt"

Aha!


Amúgy kb. az kell oda is, ami otthonra kellene, ha maradnátok, csak min. 5xannyi pénzzel.

2013. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is ülj le szépen vegyél elő egy papírt és egy tollat és kezdd el írogatni itthon mire van szükségetek leginkább.


De, ami eszembe jut - habár gondolom ott is megvehető de minek ha tudtok ingyen vinni magatokkal - szóval:


Fogkefe, fogkrém+pohár, fésű, hajmosáshoz-fürdéshez, amit használtok, fürdőlepedő, törülköző, váltás ruhák jó és rossz időre, ragtapasz, fájdalom csillapító, krémek napozáshoz, szúnyog csípéshez, ajakápoló, egy utazó varrókészlet, papucs, a piperéid /krémek, lemosók /,izzadsággátló, kis kiszerelésben arcpakolás mert a nap meg a víz könnyebben roncsolja, toll, papír, hintőpor, táskában elférő kulacs vagy flakon a víznek, ha nem akartok méregdrágán ásvány vizet venni... ennyi jutott eszembe.

2013. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Strandtáska, esetleg strandlabda vagy más vízi játék, gumimatrac, konnektorba bedugós szúnyogirtó, esetleg borotva, ha nem gyantát használsz.

Pár melegebb ruhát biztosan vinnék, Balatonon nem lehet tudni...

Amit nap mint nap használok, azokat úgy szoktam összeírni, hogy tényleg semmi fontos ne maradjon otthon, hogy végiggondolom egy átlagos napomat, milyen dolgokat csinálok reggel, este lefekvés előtt, mik azok a tárgyak, amik nap közben nálam vannak.

Én pl nem vinném el az egész pénztárcámat, mert minden kártyám abban van, az ilyen esetekre van egy kisebb pénztárcám, és csak azokat a kártyákat viszem, ami feltétlenül kell: személyi, lakcímkártya, taj kártya, bankkártya, esetleg jogsi, ha kocsival mentek.

2013. júl. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen lesz a szállás, ha kell:kés, tányér, bögre, wc papír, hálózsák

telefontöltő, fényképezőgép+elem,

pléd a strandoláshoz

2013. júl. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Telefontöltőt ne hagyd otthon :D Én mindig azzal járok pórul :D
2013. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Örömmel jelentem, semmi sem maradt itthon :)
2013. júl. 31. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!