Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Osztrák sim kártya pótlása!...

Osztrák sim kártya pótlása! Hogyan?

Figyelt kérdés

Barátom Ausztriába ment dolgozni, tesója nevén volt egy orange-os előfizujuk, és ezt a kãrtyãt ő használta! Elhagyta!

Hogy lehet pótolni?

Mert az anyukãja azt mondta hogy ő volt megkérdezni az üzletbe és csak a tulaj kaphat új kártyát! Most a tesójának ezért ki kellene mennie? Nekem ez abszurd!

Mi a megoldás??


2013. júl. 29. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért is lenne abszurd?

Itthon sem kaphat valaki más új kártyát arra hivatkozva, hogy "hát az ecsémé az előfizu de én használom"...

2013. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Általában kell hozzá az eredeti előfizetői szerződés és egy írásos meghatalmazás attól aki azt aláírta(meghatalmazás nem mindenhol kell azt érdemes megkérdezni), és ezekkel bárki igényelhet új kártyát.
2013. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sokkal ertelmesebben es embersegesebben mukodnek a kulfoldi cegek.

En pl. csak betelefonaltam az ugyfelszolgalatra, hogy elvesztettem a SIM kartyam. Szepen beazonositottak ahogy kell es kikuldtek postan az uj SIM-et. (Anglia, O2)

2013. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!