Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kempingben biztonságban...

Kempingben biztonságban vannak a cuccaink a sátorban?

Figyelt kérdés

Sátorozni megyünk, sose voltam még. Nyugodtan otthagyhatjuk a sátrat, benne a cuccainkkal?

Este mennyire van hideg sátorban? Miben aludjunk? Egyéb jótanács?


2013. aug. 6. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehadjatok ott semmit mert nem biztonságos.Mi régen még a cipőket is elloptuk amit a sátor elött hagytak éjszakára.Van sok ember akik pont a kempingekre vannak specializálódva.Hideg nincsen éjszaka viszont cipőben aludjatok.
2013. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezt hogy csinálják akik sok cuccot visznek? Mert csak nem cipelhetünk mindent magunkkal a strandra (tópart), na meg ott sincs aki vigyázzon rá ha mi a vízben vagyunk... ilyenkor mit lehet tenni?
2013. aug. 6. 18:57
 3/5 anonim válasza:

Mi szinte minden hétvégén kempingezünk.

Zárt kempingben, a balatonon. Soha, semmi nem tűnt el, sem a sátorból, sem a környékéről.

Pedig bicikli, gyerekutánfutó minden ott van olyankor.

Szép is lenne mindent lecipelni a strandra. Ennyi erőből ott se hagyd, mert akár onnan is elviszik.

(Mi a napsátrunkat lent felejtettük 1 hétre a strandon mikor hazajöttünk. És ott volt érintetlenül, ahol hagytuk.

A kislányom csomagolásnál kivette a labdáját, és az ott maradt a sátor helyén, a bokorban. Leadták a recepción.)


Mikor, hova mentek?

Alvásra Mi paplanhuzatot vittünk, bőven elég volt.


Kérdezz nyugodtan.

2013. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Kicsit aggódok, bár nagy értékeket nem viszünk, de azért mobil, ruhák meg hasonló cuccok ott lennének a sátorban amíg strandolni megyünk. Sarudon leszünk az Eurostrand kempingben. Nem tudom milyen hely.

Még az érdekelne hogy a pénzt hova teszitek? Mert strandon a vízbe csak nem vihetem, kint hagyni meg nem szeretném...

2013. aug. 7. 15:54
 5/5 anonim válasza:

3as vagyok.

A Tisza tónál (de sehol kempingben) Nekünk semmi problémánk nem volt.

A pénzt pedig levittük a strandra. A gyerek "napsátra" nem nyitott, hanem felcipzározható eleje van, így mikor bementünk a vízbe, betettünk mindent a sátorba.

2013. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!