Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Julius 25. én utaznánk a...

SamSem kérdése:

Julius 25. én utaznánk a párommal Montenegróba, azon belül Ulcinba. Hogy lehet oda Budapestről eljutni, illetve, hogy a legjobb oda utazni? Autóval nem akarok menni.

Figyelt kérdés

#Ulcinj #Monetenegró #Bdapest - Ulcin utazás
2014. máj. 21. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Van repülő Bécsből Podgoricába, onnan fogalmam sincs hogyan tovább,de én úgy mennék. Pestről nem repül senki.
2014. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Busz megy Budváig: [link]

Időponttól függően kb. 35-45 ezer forint oda-vissza két főre.



Vonat megy Bárig: [link]

2 főre oda-vissza 132 euróért (kb. 41 ezer ft) is van sima ülőhely a kupéban, de 224,40 euróért (kb. 70 ezer ft) már kényelmes privát hálófülkét is kapsz, vetett ággyal és beépített mosdóval.


Ulcinjhoz mindegyiktől még buszozni kell, de nem sokat. A vonat pár órával lassabb és valamivel drágább, viszont van rajta hálókocsi. Én személyesen inkább utazok 22 órát a zárható privát fülkében, minthogy 18-at üljek egy helyben mint a cövek, 40 másik emberrel (és a hangjukkal, lábszagukkal, stb-vel) összezárva. A busz kétségtelenül az olcsóbb, de a vonat szerintem a kényelmesebb.

2014. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja még annyi aktuális infó, hogy az árvízkárok helyreállítása miatt júniusban még biztosan fennakadások lesznek a közlekedésben, júliusban viszont már remélhető hogy helyreáll a rend.
2014. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Repülő naponta több megy Tivatba pl Belgrádból.

Esetleg a Bécs - Podgoricát javaslom megnézni, Podgoricából pedig megy menetrend szerinti busz át a hegyeken.


Egyébként tényleg még a vonat az, ami elviselhető megoldás, ahogyan az előttem szóló mondta.

Egyébként épp azért, mert ennyire körülményes odajutni lenne érdemes megfontolnod, hogy inkább olyan helyen nyaraljatok, ami emberi módon megközelíthető.

2014. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is Becsbol repulnek Podgoricaba, igen sok idot es kenyelmetlenseget megsporolsz.
2014. máj. 22. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Egyébként épp azért, mert ennyire körülményes odajutni, nem lenne érdemes megfontolnod, hogy inkább olyan helyen nyaraljatok, ami emberi módon megközelíthető."


Teljesen egyetértek!!

2014. máj. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!