Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyi idő a meghívólevél...

Sultana kérdése:

Mennyi idő a meghívólevél kérelem elbírálása?

Figyelt kérdés
Beadtam a Bevándorlási hivatalhoz a kérelmet,tudom hogy 15nap,de személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.Esetleges elutasításokkal is kapcsolatban,valamint ha megadták akkor hány napra telefonáltak..kivárták a 15napot?
2014. okt. 14. 21:02
 1/6 The answer ***** válasza:
Honnan hova? Szerbiából Magyarországra vagy Szomáliából Magyarországra?
2014. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A sógóromat szeretném meghívni az ország nem tudom mennyiben számít..de először ugye be kell adni a kérelmet a bevándorlási hivatalhoz,majd ők értesítenek hogy kiadják e a meghívólevelet vagy sem,amit aztán kiküldhetek az adott személynek...erre lennék kíváncsi hogy a meghatározott 15 napból lehetséges e hogy hamarabb eldöntik és értesítenek,vagy kivárják a 15napot.
2014. okt. 15. 08:54
 3/6 The answer ***** válasza:

Ha belegondolsz, akkor az országok a leglényegesebbek. Mely országból mely országba szeretnéd meghívni?

Ha Te Kanadában élsz és szeretnéd meghívni magyarországi sógorod az teljesen más tészta, mint meghívni egy másik EU államban élő sógorod. Utóbbihoz ugyebár semmi engedély / meghívólevél nem szükséges. Ha Szomáliából szeretnéd meghívni Ausztráliába / Németországba / akárhova a rokonod az megint más tészta. Érzed már a különbséget? Nos, ezért fontosak az államok. De mivel semmi infót nem adtál így segítségre sem számíthatsz senkitől a legjobb szándék ellenére sem információ hiányában.

2014. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazából én arra lettem volna kíváncsi ha valakinek van tapasztalata,ha már adott be kérelmet meghívólevélhez,mennyi idő volt még a bevándorlási hivatal válaszolt...
2014. okt. 17. 20:27
 5/6 The answer ***** válasza:
Burkina Fasoban a bevándorlási hivatalnál olyan 1 hónap az ügyintézés.
2014. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a jobbnál jobb válaszokat,már megkaptam a meghívólevelet,ki is küldtem a sógoromnak..11nap volt és ebben benne volt a hétvége és a 2ünnep nap is...tehát 4-5munkanap volt...erre lettem volna kíváncsi.
2014. nov. 11. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!