Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szeretnénk 1 hétre elmenni...

Szeretnénk 1 hétre elmenni nyaralni. Nagyon sok pénzt szokott elvinni az étkezésünk. Mit lehetne otthonról magunkkal vinni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hova mész nyaralni és mivel?
2016. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hévíz mellé autóval
2016. máj. 31. 15:55
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Kérdés, hogy akartok-e főzni vagy konzervből kajáltok ?

Amúgy Hévíz mellett ott van Keszthely ahol van Tesco, ott bevásárolsz és lényegében azt és azon az áron eheted amit otthon is ennél.

2016. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

Mindenképp főznöm kell, főtt étel nélkül nem tudunk ellenni.

2016. máj. 31. 18:39
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Pont tegnap voltam a siófoki tescóban, és olyan árakkal találkoztam, hogy azt hittem, hogy Bécsben vagyok.
2016. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor tényleg itthonról kell mindent vinni... :/
2016. máj. 31. 19:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Keszthelyen van Lidl, Penny, Spar, Tesco, Aldi , CBA , Piac heti 2-szer , szóval minden . Nem vettem észre, hogy különösebben magasabb áraik lennének. Győri vagyok.
2016. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2016. jún. 2. 06:28
 9/12 domamama válasza:
95%

Mi belföldön nem szoktunk nagyon előre vásárolni, mert a szupermarket árai nem nagyon különböznek. Ha előre vásárolunk, akkor azért, hogy ne vásárlással töltsük a nyaralást.

Főzéssel sem szeretjük tölteni az időt, ezért azt szoktam csinálni, hogy megfőzök egy milánói ragut, amit lefagyasztva viszünk el, ott csak egy tésztát kell kifőzni hozzá. Vagy főzök egy pörköltet, amit szintén lefagyasztva viszek, és ott csak gyorsan főzünk hozzá rizst... Szeretünk olyan helyre menni, ahol lehet bográcsozni, grillezni. Az jó program is. Egy nyaraláson egyszer pedig beszoktunk ülni valahova.

2016. jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Az is lehet egy megoldás, hogy még indulás előtt otthon főzöl pár napi kaját, azt lefagyasztod, és étkezéskor kiolvasztod a kívánt mennyiséged - természetesen csak akkor, ha van mikrohullámú sütő vagy tűzhely a szállásotokon, valamint ha rendelkeztek hűtőtáskával.
2016. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!