Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Boszniába hogyan működik ez...

Boszniába hogyan működik ez az autópályás kapus rendszer és mennyire drága?

Figyelt kérdés

Montenegróba szeretnénk menni a haverokkal nyáron de Horvátországi autópályát inkább hanyagolni szeretném (legalábbis minimálisra csökkenteni).

Ehhez ugye az kell, hogy Bosznián menjek át. Kérdésem lenne, hogy mennyibe kerül az autópálya, tudomásom szerint ott is kapus rendszer van mint pl Horvátba (de az drága is, az utak minőségét meg inkább nem jellemezném...)

Mire kell figyelni az út során?


2017. jan. 15. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a horvàt autópàlyàval? Okè dràga, de minősègi. Boszniàban pedig csak Szarajevó ès Mostar között van autópàlya. Montenegròba meg nem arra mèsz.
2017. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Minőségi???

Hazafelé néhány szakaszon nem tudtam többet menni 80nál mert majdnem leestem az útról. (Nincs ültetve...)

2017. jan. 16. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Helyes! Ne is hallgassál itt senkire.

Menjél csak a végeláthatatlan boszniai autópályákon...

2017. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hú hát nekem csak a szüleim voltak Boszniában, de úgy alapvetően nem gondolnám hogy bármiben is jobb lenne a horvátnál az autóutak minősége...
2017. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!