Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyibe kerülne összesen egy...

Mennyibe kerülne összesen egy 3 napos kirándulás Londonba?

Figyelt kérdés
Repülőjegy nélkül gondolom. Péntek, szombat, vasárnap lenne, szóval szállás 2 napra, kaja legalább egyszer étteremben (nem puccos helyen, csak egyszerű étterem), többi megoldható főzéssel. Busz-, vonat-, metró jegy 3 napra. Itt ott 1-2 belépő fizetése (nem a legdrágább helyekre, max 30 egy főre). Mindez 2 főre. Én olyan 300al számolok. Szerintetek reális?

2017. ápr. 20. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
300 euro, ugye? Vagy nagyon max. font.
2017. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs, font vagy eurónak is lehet venni. Nincs annyira nagy különbség.
2017. ápr. 20. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk, mivel mi nem tudjuk, milyen belépők érdekelnének, milyen zónás tömegközlekedés kell, milyen étterembe akarsz menni, illetve úgy általában mi az elképzelésed, ezért mi lenne, ha inkább te néznél utána a dolgoknak?


Egyébként én ennyit kb. 120.000-150.000,- Ft-ból szoktam kihozni, ami magában foglalja az 50.000,- Ft körüli repjegyet, szintén 50.000,- Ft körüli szállást (két éjszaka), és legalább két színházjegyet, valamint két napijegyet metróra és egy vonaljegyet a repülőig a harmadik nap reggelre.

Ezen kívül hol Madame Tussauds, hol Reading-i vonatjegy... szóval valami plusz is mindig van.

2017. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki tud egy jó, megbízható oldalat, ahol szállást tudnánk foglalni?
2017. ápr. 20. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
booking.com
2017. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!