Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Srí Lankai ETA vízum igénylésé...

Srí Lankai ETA vízum igényléséhez milyen dokumentumok szükségesek, szükség van a repjegyekre igénylés elött?

Figyelt kérdés

Szoval tervben van egy srí lankai utazás, valahol január és március között, körülbelül 2 hetes idötartamra.

Még soha nem utaztam olyan országba ahová vízumot kellett volna igényelnem,így nagy segítség lenne ha

Valaki esetleg meg tudná osztani az ügyintézéssel kspcsolatos tapasztalatait.

Nyilván az tünne logikusnak,hogy a repjegyek vásàrlása elött igénylem meg a vízumot, de olvastam, hogy némely esetekben elöre kérik a repjegyeket, illetve a szállások visszaigazoló levelét. En azonban magánbúton tervezem a szàllást, airbnb-vel, egyrészt, másrészt nyílván nem fogok sem szàllást sem pedig repülöjegyet foglalni,mielött biztosra vehetem, hogy megkapom a vízumot.

Valaki , lenne kedves leírni az igénylés pontos menetét és ,hogy hogyan müködik ez az egesz?

Elöre is Köszönöm a válaszokat!



2017. nov. 9. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi nem kell hozzá, online igényled, e-mailben kapod,kinyomtatod és majd belépésnél átadod és egy kis QR kódos vízumot az útleveledbe ragasztanak (az ETA még nem vízum)


[link]

2017. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Viszont most beléptem az ETA honlapjára, és a kitöltendő nyomtatványon van egy kötelezően kitöltendő rész amely a srí lankai cím megadását kéri (A sszálláshelyét).

Pontosan ez az amit nem értek és el szeretnék kerülni, amíg az ETA nincs meg, addig nem szeretnék sem szállást, sem pedig repjegyet foglalni, illetve ha meglesz is körülbelül 5-6 különböző helyen tervezek megszállni.

2017. nov. 10. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyel mar ennyire eletkeptelen. Keress a bookingon vagy agodan egy szallast es ird be, de ha nagyon hivatalos akarsz lenni akkor foglalj egy lemondhatot es miutan megjott az ETA mond le, bar szerintem eteljesen fekesleges. Mi azt sem tudtuk melyik varosban kezdunk addig mig oda nem ertunk.
2017. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj ember, ne legyél már èletképtelen ennyire. Ìgy akarsz utazni Àzsiàba? Foglalsz egy hotelt booking.com-on, ami lemondható, majd azt beìrod az ETA-ba ès kèsz.
2017. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!