Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hány darab kis 1 literes...

Hány darab kis 1 literes tasakot vihetek fel a kézipoggyászban a Wizz Airnél?

Figyelt kérdés

És ezekbe a mini sampon tusfürdő stb stb mehetnek egyszerre? Úgy értem, hogy egy tasakba több dolgot is rakhatok?


Előre köszönöm a válaszokat! :)


2018. jún. 9. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezzel kellene barátkoznod.

[link]

A barátkozáson az olvasást értem.

2018. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm de már összebarátkoztunk előtted is vele. És nahááát ebben nincs odaírva hány darab kis tasakot lehet felvinni. Hülye nem vagyok, előtte megnéztem azért :D de már kaptam máshonnan segítséget
2018. jún. 9. 15:27
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

"a legfeljebb 100 ml űrtartalmú folyadéktartályoknak kényelmesen el kell férniük EGY átlátszó és visszazárható, 1 literes, 20 × 20 cm méretű műanyag tasakban;

a műanyag TASAKOT külön kell bemutatni a biztonsági ellenőrzéskor." - jé, nekem még is leírták ugyanezen a linken :D.

2018. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nahát nálam 4 is volt és most átengedtek. Cikkiiiiiiiiiiii :D
2018. jún. 9. 16:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól még ugyanúgy funkcionális analfabéta vagy, úgyhogy inkább ez a ciki...
2018. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért is? Mert erre rákérdeztem úgy, hogy előtte végigolvastam a wizz airnél mindent hallottam innen onnan mindent. Ti megpróbáljátok rámsózni az egyet úgy, hogy gondolom sosem utaztatok (és hiába próbálnátok az ellenkezőjét mondani mert akkor nem állítottatok volna hülyeséget) ja és 10x100 ml van és annyi zacsiba rakod ahányba akarod. Szóval felesleges volt azt az EGY-et kiemelni.
2018. jún. 9. 17:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy kitöröltetted a választ, te lettél ismét az okosabb? :D
2018. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Pontosan azért mert végigolvastad, de nem tudtad értelmezni, amit olvasol.

Ez utóbbi hozzászólásoddal pedig ismét csak a saját hülyeségedet bizonyítottad.

2018. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem töröltettem semmit, nemis foglalkoztam vele amíg nem voltam idehaza de nemis akartam volna töröltetni mert ha valakinek velem szemben igaza van hidd el azt elismerem. De nekem a válaszokból is egy jött le de bírom mindenki támadó állást vesz fel. Bocsi ha balf****nak tűntem de az első és a második kezdte. :D Szerintem még a kiírt kérdésem is egy tök normálisan, semlegesen megírt kérdés volt :D de tényleg bocsi mégegyszer
2018. jún. 12. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Első válaszadóként szeretnék helyesbíteni: nem kezdtem semmit, csak azt folytattam, amit az általános iskolás tanáraid elkezdtek. Hogy állj már végre a talpadra és merjél gondolkodni. Tudjuk, nehéz az olvasás, de merjél olvasni, akármilyen analfabéta is vagy. És így utólag arra szeretnélek bíztatni, barátkozz a helyesírással, mert nem csak a gondolkodásod, a szövegértésed és a matematikai ismereteid csapnivalóak, de a helyesírásod is. Egy gondolaton belül 4 helyesírási hibát véteni szégyen...
2018. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!