Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet a legolcsobban...

Hogyan lehet a legolcsobban eljutni budapeströl new yorkba?

Figyelt kérdés
szeretném ha leirnátok néhány légitársaság árait mert most decemberbe szeretnék menni
2010. júl. 19. 03:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Interneten a repulojegy-vasarlo oldalakon nezegesd, minden nap - es kb szeptemberben fogsz talalni legolcsobb jegyet. Naprol napra valtoznak az arak, es nagyon sok fugg attol, hogy melyik napokon akarsz utazni oda es vissza. Altalaban a szerda es a csutortok a legolcsobb, a hetvegek a legdragabbak. Decemberben az unnepek miatt ne szamits olcso jegyre december 18-20tol januar 5-6ig, ha a visszautad beleesik a ket datum koze, akkor is draga lesz. De mindenkeppen a neten nezelodj, mert sokszor fele arakat talalsz, mint utazasi irodaval. Mondjuk, nem art, ha tudsz angolul. Ne feledkezz meg a bejelentkezesrol (a vizum helyetti internetes oldal), ha nem kapod meg, ne vedd meg a repulojegyet, mert felszallni sem engednek (de a repjegy arat nem kapod vissza).
2010. júl. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elozo vagyok,

ha a "csak oda" jegyben gondolkodsz, azt is felejtsd el, mert akkor NY-ben forditanak vissza.

2010. júl. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én láttam német utazási irodáknál nagon olcsókat, pl new yorki hétvége 3 nap 500euróért, a jegy, az illeték, a kaja, a hotel benne volt.


ha magyaroktól foglalsz az csak ráb*szás, mert kapsz egy árat, amire rájon az adó, a kerozinköltség, az illeték meg a fiszemf*szom, nagy átverés az egész. talán közelebb, pl ausztriából is tudsz foglalni.

2010. júl. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

úszva :D


előbb járj utána a vízumnak...szerintem. amúgy igen, külföldi cégekel olcsóbb. mert ott nincs apróbetűs rész, csak a korrekt végső ár.

2010. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, valoszinüleg az uszást fogom választani?

Amugy nektek melyik légitársaság a legjobb?

2010. júl. 19. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Van egy jó repjegykereső: www.opodo.com

ott megtalálod melyik légitársaság, min keresztül, de a légitársaság oldalán foglalj, mert különben rárak vmennyi díjat az oldal

2010. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
malev am biciklivel olcsobb
2010. júl. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!