Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha az USA-ba költözök, hogyan...

Ha az USA-ba költözök, hogyan tudom magammal vinni a kutyámat, hogy minden akadálymentesen menjen?

Figyelt kérdés

Egy közepes méretű keverékről van szó, rendszeresen oltva, vezetve van a kiskönyve.

És a kutyának milyen papírokat kell elintézni, hogy beengedjék? Mármint az egy dolog, hogy megvizsgálják, hogy nem beteg-e, meg kell repjegy a kutyának, de más nem kell az oltási könyvön kívül?

Nem igazán tudok erről információt, és nem is találtam olyat, ami konkrétan a költözéssel kapcsolatos. Csak annyit tudok, hogy a légitársaságnál meg kell érdeklődni, hogy felvihetem-e.

Egész pontosan Los Angelesbe költöznék, már találtam sok olyan bérelhető lakást, ami kutyabarát, már csak a beutazás kutyával kérdéses. Nekem a zöldkártya is el van intézve, azzal sincs probléma.

Ja és még annyi, hogy a kutyám oltási kiskönyve magyarul van. Azzal kell valamit kezdeni?



2020. júl. 17. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Rosszul fejeztem ki magam: a ceg nem intez vizumot, csak beadja a

vizum kervenyt. Egyaltalan nem biztos hogy megadjak.

2020. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

tegnap 23:11

"persze, ez az egész a vírus után lenne, nem most. Csak időben utána szeretnék járni"


Ha valaki válaszol egy kérdésre, ajánlatos elolvasni legalább a kérdező beírásait, nem csak az eredeti kérdésre reagálni.

2020. júl. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Nekem a zöldkártya is el van intézve, azzal sincs probléma.


találtam ott munkát, és azért megyek ki."


Emiatt egyértelmű, hogy troll kérdés. Zöldkártyát nem munkára kapsz, két külön dolog a zöldkártya és munka. Nem kell zöldkártya ahhoz, hogy dolgozni tudj, elég egy munkavállalói vízum is.

Mostani időben te nem fogsz kapni Zöldkártyát. Mióta Trump van hatalmon mindenhol bekeményített, nem nagyon osztogatnak már Zöldkártyát.

A másik meg, hogyha nem troll kérdés lenne, akkor egy angol oldalon néztél volna utána a dolgoknak. Nem érted meg ami azokon van leírva, akkor meg végképp ne akard bemesélni, hogy kaptál munkát kint, mert totál nem érthetsz angolul. Angol nélkül te meg kint megleszel halva, mert ott nem fognak neked tolmácsot alkalmazni.

2020. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
És ha kamu is lenne a kérdés, ezzel mit bizonyítanál? Semmi köze ahhoz, hogy kutyával hogyan mehetek ki. Nem az volt a kérdés lényege, hogy én hogyan juthatok ki, hanem hogy a kutyámat hogyan vihetem ki. De úgy látszik az emberek 2 mondatból le tudják szürni, hogy én hogy nem juthatok ki az USA-ba, és hogy angolul sem tudok, és hogy kamuzok. Ha így is lenne, sem lenne senkinek semmi köze hozzá, mert nem ez volt a kerdes. Imádom, hogy szeretnek az emberek mások életében turkálni a saját "fekete-fehér" igazságuk érdekében.
2020. júl. 22. 02:01
 15/15 anonim ***** válasza:

Leírtam, hogyha nem troll kérdés lenne, akkor nem egy magyar nyelvű oldalon tennéd fel a kérdést, hanem angolul már rég utána néztél volna a dolgoknak, mert az angolodnak már rég olyan szinten kellene lennie. Nincs olyan szinten, akkor te meg esélytelen, hogy kaptál volna munkát, ezért egyértelmű kamu kérdés csak.

Itt nem más életének a turkálásáról van szó, hanem mi a francnak válaszoljunk meg egy olyan kérdést, ami egyértelműen kamu?

2020. júl. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!