Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los Angelesben nincs nyilvános...

Los Angelesben nincs nyilvános uszoda, vagy fürdő?

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 22:45
1 2
 11/12 Moon_Walker ***** válasza:
a kérdezőt lehet pontozni?
2020. nov. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok van LA-ben is, es a hataros varosokban is (pl Santa Monica stb.)

Azok jarnak a nyilvanos uszodakba, akik uszni akarnak. Keves embernek van otthon egy legalabb 33meteres medenceje. Az otthoni medencek jok ugralni, jatszani, de altalaban nem nagyobbak 10meternel. Sokszor kor alakuak, de legalabbis nem teglalap alakuak. Uszasra nem valok.

Amugy nagyon sok edzoteremnek is van uszodaja es szaunaja, en pl $17 /ho fizetek (fizettem a jarvany elott) egy adott edzoterem-lancon belul barmelyikbe, barmelyik napon, akar 62-szer egy honapban (ketszer egy nap) ervenyes tagsagiert (ha pl nyaralni mentem Virginiaba, a los angelesi tagsagimmal elmehettem az ottani gymbe uszni, ha akartam).

Szoval, nem igazan ertem a kerdezo megveteset, hogy ki a frasz jar uszni. A 7-es valaszolo linkje nagyreszt motelek es szallodak medencei, vagy apartman komplexek medencei - ezek sem mind 33 meteresek, de a legkevesbe 50 meteresek. Meg akkor sem, ha a kepen ugy tunik.

Itt elek 20+ eve, tapasztalatbol beszelek.

2020. dec. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!