Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 21 évesen regisztrálnál...

21 évesen regisztrálnál Diversity Visa programba? [zöldkártya lottó]

Figyelt kérdés

Mire kiderülnének az eredmények addigra meglenne az alapszakos diplomám. Fiatal vagyok és egyedülálló. Tisztában vagyok az anyagiakkal, azzal is, hogy még semmit nem jelent ha valakit kisorsolnak és azzal is, hogy nagyon minimális az esély a sikerre. Nem félnél, hogy egyedül kellene szerencsét próbálnod, ha mégis...?

Hogy vélekedtek, jelentkeznél?



2020. dec. 18. 18:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát mindenképp megér de készülj fel hogy nagyobb az esélye hogy holnap a világot elpusztitja egy meteor mint hogy sikerül. (most nem vicceltem ez teljesen komoly).


Én mindenképp belevágnék.

2020. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele. :)

Csak az is szempontként merült fel, hogy ki tudja meddig lesz ez a lehetőség és nem akarok úgy leélni egy életet, hogy sose próbáltam meg.

2020. dec. 18. 18:08
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen mentem külföldre egy utazótáskával.

Életem legszebb időszaka volt (legalábbis eddig). Én mindenképp megpróbálnám, csak sajnos én nem felelek meg a kritériumoknak. Nincs diplomám, a szakmám meg Amerikában nem minősül hiányszakmának. Plusz asszem kell is benne igazolt tapasztalat, az sincs meg a kellő mennyiségben.

2020. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
81%
Én két évben pályáztam, de nem nyert egyik sem. Aztán elköltöztünk máshova, és azóta az USA sem olyan vonzó. Már nem akarék ott élni.
2020. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerül olyan sokba, így meg lehet próbálni, de hát esélytelen a dolog. Egyik ismerős az interjún túljutott és úgy sem jutott ki, szóval nem olyan egyszerű ez.
2020. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#5 Azt tudod, hogy miért nem sikerült neki?
2020. dec. 19. 15:04
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

6

Az volt a probléma, hogy próbált itthonról lakást meg melót keresni, de mivel még nem volt kint és kint nem volt ismerős nem sikerült találni, de úgy gondolta, hogy mivel eladta mindenét, ott pihent 40 misi a bankszámlán akkor nem fogják ezt olyan vérkomolyan venni. Hát nem jött össze neki. Jó azt hozzá kell tenni, hogy amatőr dolog volt a részéről.

2020. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megírtad.

Valóban többfordulós a szűrés és akár az utolsó állomásnál is el lehet vérezni, már ha eljut addig az ember..

2020. dec. 19. 16:25
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

8

Igen csak ugye papíron az interjú az utolsó forduló, ha ott átmész akkor elfogadják a v0zum és letelepedési kérelmedet, csak az nem nagyon van kiplakátolva sehova, hogy egyébként a kiutazás előtt ha nem szerzel munkát és lakást kint akkor elutasítanak.

2020. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Igen, jól ki van találva!
2020. dec. 19. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!