Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kiskorúnak kell vízum Amerikába?

Kiskorúnak kell vízum Amerikába?

Figyelt kérdés
Nem csak kiutazni, hanem ott lakni a családjával.
2010. szept. 22. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
kiutazni nem feltétlen (helyette új útlevél + ESTA), de ott lakni igen, azt nagyon szigorúan veszik.
2010. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen kell, és szigorúak a feltátelek.. Nagynéni, nagybácsi, nagyszülök, unokatestvér miatt még nem telepedhetsz le az USA-ban..



Ha szülőd, vagy tesód ottani állampolgár, vagy legalább permanent resident, akkor kérhetik neked is..



Viszont, ha egyik szülőd már kapott munkát (H1B, nemzetközi transzfer esetén L vízum), akkor te is mehetsz vele.. És így egy-két évet ott tölthettek..

2010. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem köszi :) hát nekem csak vmi távoli ismerősöm él kint szoval.. nem baj megoldom mert én ott akarok lakni:D
2010. szept. 22. 20:18
 4/15 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyi ideig? Az ESTA asszem 60 napig jó.
2010. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az esta 90 napig ervenyes, nem 60
2010. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nem kellene akkor megszűnne az a fogalom, hogy illegális kivándorló. (még ha ő nem is egyedül megy)
2010. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha turista 90 napra, akkor nem. Ha kint akartok elni, akkor kell vizum, de nem fogja megkapni.
2010. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
miért nem?
2010. szept. 23. 13:02
 9/15 anonim ***** válasza:

Azért ,mert nagyon nehézt megkapni ,a közeli rokkanal rendelkező egyéneknek sem osztogatják sajnos csak úgy a vízumot.

Mivel minden hajléktalan menne oda ,ezért ilyen szigorú a szabály ,ami szerintem teljesen megérthető ,bár ha jó a szakmád munkavállalói vízummal nem vagy esélytelen ,de nem ártana azért egy rokon.:(

2010. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azert, mert csak tanulo vizum van meg munkavallaloi, vagyis van tobb, de azokra meg ugy sem jogosult. Szoval ha egyik kategoriaba sem tartozik, mire kapna vizumot? Nem ertem, hogy ez miert nem vilagos kerdezo. Eleg alapveto dolog belegondolni, hogyha valahova kimesz, akkor valamit ott akarsz (dolgozni, tanulni). Ha egyiket sem, akkor mit is akarsz ott?
2010. szept. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!