Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 29 évesen már lehetetlen,...

29 évesen már lehetetlen, hogy valaha is amerikai állampolgár lehessek?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 20:51
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Erre a kommentedre reagáltam:

"Pl orvos, fizikus, mérnök, közgazdasz, informatikus, stb"


Miközben írtam, hogy én is informatikus vagyok.

Tehát akkor most a BSc-vel van a bajod vagy simán csak félreolvastál?

2022. júl. 31. 12:32
 22/27 anonim ***** válasza:
44%

21. Értelmező olvasás kene....


Hany allashirdetest néztél mar meg?

2022. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozz egy multinak es lehet hogy adodik lehetoseg hogy az amerikai leanyvallalatuknal dolgozz. 4 ilyen emberrel is talalkoztam kint, ebbol 2 informatikus. L1 vizum a neve. Ha a ceg szponzoral zoldkartyara akkor a zordkartya kiallitasatol szamitva 5 evvel kesobb allampolgar lehetsz. Lassu procedura, ha minden siman megy es pl mar most multinak dolgozol aki jovore kikuld amerikaba, akkor is kb 10 ev mire allampolgar leszel mert kihasznaljak hogy vizumos vagy es mielott lejar a vizum, elotte szponzoralnak zoldkartyara hogy ne menj vissza Europaba, ha megkapod a zoldkartyat akkor meg 5 ev mire allampolgar lehetsz.


En nemreg lettem allampolgar es csak egy kicsivel vagyok idosebb mint te. Csaladegyesites utjan jottem ki 5 evvel ezelott.

2022. aug. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%

Nézz utána az EB3 no skill vizumnak. Bárki megkaphatja, az átfutási ideje kb 1-1,5 év. Sok sikert, remélem összejön. ;)

Én is ezt az utat próbálom majd járni.

2022. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
75%

24: azért olvasd végig, milyen procedúrán kell végigmenni, először a munkaadónak, hogy bizoynítsa azt, hogy otthon nem talál megfelelő képzetlen ugrómókust...


[link]

2022. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Rengeteg cég van aki ezeket mind lekezeli, pl. a Subway folyamatosan keres és több sikeres EB3 vizumigénylése volt.
2022. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ne az USA-ba akarj menni. Menj Kanadába. Jobban jársz, és oda 3-4 hónap alatt törvényesen megkapod a tartózkodásit, és még támogatnak is anyagilag két hónapig (lakhatáshoz)
2022. aug. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!