Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen hőstett kell ahhoz,...

Milyen hőstett kell ahhoz, egy befolyásos amerikaival szemben, hogy megkapd a zöldkártyát?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha megmented egy veszélyes helyzetben, csak elintézi nem, ha ennyit kérsz cserébe?

2023. jan. 25. 23:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Egész kontinens? A Szahara nagyobb, és az is csak Afrika egy szeglete.

A kontinens kb. az Északi-Sarktól a Déli-Sarkig tart.

Hazád soha nem lesz, csak ott fogsz élni. Menj Alaszkába! Ott kedvességből kapsz sálat, sapkát és kesztyűt a vonat kalauzától, amikor átúsztok a Bering-szoroson.

2023. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

"Meg, hogy egy kész kontinens a hazád."

Szerintem te Ausztráliára gondoltál, de mindegy, ennyi földrajztudással pont jó leszel jenkinek is.

2023. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Jajj elszomorodtál a kommenten és jelentetted, amiből kiderült, hogy milyen trágárságokat küldesz privátban, tehetetlenségedben?

Észak-Amerikai kontinens. Google a barátod. ;)

2023. jan. 27. 17:49
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

13! Mit nem mondasz, Édes: Kontinensek: Ázsia, Amerika, Déli-Sarkvidék, Európa és Ausztrália


És Amerika messze nem USA. Még Észak-Amerika sem!

2023. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"Észak-Amerika az északi félgömbön és nagyrészt a nyugati félgömbön található geológiai !kontinens!, amelyik az észak-amerikai kéreglemezen fekszik.

Dél-Amerikával együtt alkotja az amerikai !szuperkontinenst!." Tehát helytálló amit írtam.

2023. jan. 27. 19:56
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó, és Kanada?
2023. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Mexikó is Észak-Amerika földrajzilag, meg a rakás karibi sziget. Mondjuk az amcsik tényleg azt hiszik, hogy ők egyedül vannak a kontinensen, de a világon is :D
2023. jan. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 xp ali ***** válasza:
100%
Sztem igen. De nem hinném, h valaha olyan helyzet állhatna elő, hogy ez megtörténjen. Kivéve persze a filmeket.
2023. márc. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válaszoló. 150 milka a "vállalkozói" zöldkártya, ne mondja már nekem senki, hogy egy befolyásos embernek való, jelentős segítség nem ér neki ennyit.
2023. márc. 11. 10:45
 20/21 anonim ***** válasza:
79%
Mit tudsz segíteni egy befolyásos embernek, ami megér neki ennyit?
2023. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!