Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába mégéri kimenni? Ott...

Amerikába mégéri kimenni? Ott sokkal jobb az élet mint itt?

Figyelt kérdés
Mindenki amerikába akar menni mi ott a jobb?

2023. márc. 11. 16:16
1 2
 11/19 anonim válasza:
14%

"Igaz, ezért költöztem el Afganisztánba, ahol végre megbecsült, büszke nőként élhetem a mindennapjaimat"


Minek költöztél oda ha tudod hogy mi van ott?

2023. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
10%
Én amikor kint éltem a gyakori kérdéseken csak kacsát olvastam. Itt csak olyanok irtak akik soha nem voltak kint. Más hirforrasbol kéne szerezni infót. 2014-ben egy katasztrófa volt az Uniohoz képest. A világ legelmaradottabb orszaga volt. Csak az épületek valódiak ami itthonról látszik. Szibéria 2. jobb klímával.
2023. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11%

Nagyon jó hely az az Ámerika!

Ott vannak a nagy lehetőségek érvényesülni, tanulni, dolgozni, stb.

Aztán ott van az a "jogod van...." kezdetű csodálatos szemlélet is.

Ráadásul nagyon olcsó, mert csak egy jó pisztolyt kell beszerezned, és onnantól bárhol bármit ingyen megkaphatsz.


(egy darabig)

2023. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%

"Szibéria 2. jobb klímával."

Ez egyébként mit jelent? Te idegenajkú vagy? :D

2023. márc. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az nem úgy van, hogy gondolsz egyet és kiköltözöl. Munkavállalói vízumot csak különleges esetekben lehet szerezni. Ha az nincs akkor csak illegálisan tudsz munkát vállalni, annak minden hátrányával együtt és bármikor kitoloncolhatnak.

Turistaként viszont megéri "kimenni", sok a látnivaló.

2023. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
10%
Sztem jobb hely az usa.. a magyarok egyik fele cigany a masik fele szlav keverek tehat a legajja gyarimunkas fe'le. Ezekkel nem lehet megertetned magad mintha falnak beszelnel latod a gyik es komikban is milyen zart agyuak. Ha ugy erzed valamit akarsz kezdeni az eleteddel menj ki akar illegalnak, ha feher vagy a kutya se fogja kerni a zold kartyadat amennyiben tudsz angolul.
2023. márc. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%
16. Te melyik felébe tartozol, a cigány vagy a szláv keverék legaljába?
2023. márc. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
20%
Svab vok ki is logok innen kemenyen
2023. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Csapd fel a google mapsot, aztán sétafikálj a településeken egy kicsit. Ne a centrumba, mert úgyse oda fogsz kerülni, aztán döntsd el, hogy mennyivel jobb.
2023. máj. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!